Wynajmij przyczepę kempingową i podróżuj na własnych warunkach

Ocena:9.1 z 37313 recenzji
Szeroka baza przyczep kempingowych
Wszystkie przyczepy kempingowe są ubezpieczone
Całodobowa pomoc
Przyczepy kempingowe na każdą kieszeń
Wynajmij przyczepę w okolicy i podróżuj na własnych warunkach

Wynajmij tanio przyczepę kempingową na wakacje. Z Camptoo to łatwe!

Doskonałe przyczepy kempingowe na wyciągnięcie ręki

Korzystając z platformy Camptoo masz możliwość wynajęcia wyjątkowych pojazdów. Przyczepy wynajmujemy przeważnie od prywatnych właścicieli, dlatego każda z nich ma swój niepowtarzalny charakter. Będą pasowały na wycieczkę objazdową, wakacje na plaży, ale też święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, czy majówkę. Mamy coś na każdą okazję. 

Łatwy proces wynajmu

Dzięki zaawansowanym filtrom w wyszukiwarce łatwo znajdziesz przyczepę która spełni Twoje oczekiwania. Możesz wysłać niezobowiązujące zapytanie do właściciela przez komunikator Camptoo i dopytać o wszelke szczegóły. To proste - od przygody dzielą Cię tylko trzy kroki: 1. Wyszukaj przyczepę dla siebie 2. Poproś właściciela o rezerwację terminu 3. Zapłać łatwo i bezpiecznie przez naszą platformę online.

Możesz na nas liczyć

Naszym celem jest maksymalne ułatwienie klientom procesu wynajmu. Kontakt osobisty to nasz podstawowy priorytet i z przyjemnością Wam pomagamy, kiedy tylko jest taka potrzeba. Nasz zespół jest do Waszej dyspozycji, jeśli macie jakiekolwiek pytania przed, w trakcie i po okresie wynajmu.

Two people sitting under the awning of their caravan

Nasza oferta przyczep kempingowych

 • od zł 140 za nocleg

  Mała Przyczepa Kempingowa Niewiadów

  34Głosków-Letnisko
 • od zł 225 za nocleg

  2020r. Hobby 545 kmf de luxe Gdynia full wyposażenie! Max 6 osób

  6Gdynia
 • od zł 165 za nocleg

  Przyczepa Kempingowa Burstner Belcanto

  55Poznań

Recenzje z podróży przyczepą

O nas

Camptoo to szansa, by podzielić się przyjemnością podróżowania kamperem lub przyczepą kempingową z ludźmi w całej Europie. Robimy to dostarczając niezawodną i inspirującą platformę, dzięki której właściciele mogą bezpiecznie wynająć swoje pojazdy, a najemcy łatwo znaleźć kamper lub przyczepę dopasowane idealnie do własnych potrzeb.

Poznaj zespół Camptoo