Wynajmij przyczepę kempingową i podróżuj na własnych warunkach

Ocena:9.1 z 39058 recenzji
Szeroka baza przyczep kempingowych
Wszystkie przyczepy z odpowiednim ubezpieczeniem
Wsparcie na każdym kroku
Przyczepy kempingowe na każdą kieszeń
Wynajmij przyczepę i podróżuj na własnych warunkach

Wynajmij tanio przyczepę kempingową. Z Camptoo to łatwe!

Doskonałe przyczepy kempingowe na wyciągnięcie ręki

Korzystając z platformy Camptoo masz możliwość wynajęcia wyjątkowych pojazdów. Przyczepy wynajmujemy przeważnie od prywatnych właścicieli, dlatego każda z nich ma swój niepowtarzalny charakter. W bogatej ofercie przyczep kempingowych do wynajęcia możesz znaleźć zarówno luksusowe domki na kółkach, jak i mniejsze przyczepy, które sprawdzą się na weekendowych wyjazdach. 

Łatwy proces wynajmu i wsparcie na każdym kroku

Dzięki zaawansowanym filtrom w wyszukiwarce łatwo znajdziesz przyczepę która spełni Twoje oczekiwania. Możesz wysłać niezobowiązujące zapytanie do właściciela przez komunikator Camptoo i dopytać o wszelke szczegóły. To proste - od przygody dzielą Cię tylko trzy kroki: 1. Wyszukaj przyczepę dla siebie 2. Poproś właściciela o rezerwację terminu 3. Zapłać łatwo i bezpiecznie przez naszą platformę online. Naszym celem jest maksymalne ułatwienie klientom procesu wynajmu. Kontakt osobisty to nasz podstawowy priorytet i z przyjemnością Wam pomagamy, kiedy tylko jest taka potrzeba. Nasz zespół jest do Waszej dyspozycji, jeśli macie jakiekolwiek pytania przed, w trakcie i po okresie wynajmu.

Przyczepa kempingowa w lesie

Nasza oferta przyczep kempingowych

 • od zł 235 za nocleg

  Przyczepa Knaus 500KD Silver Selection

  64Poznań
 • od zł 235 za nocleg

  Przyczepa Knaus 500KD

  64Poznań
 • od zł 140 za nocleg

  Mała Przyczepa Kempingowa Niewiadów

  3Warszawa

Co mówią inni

maj 2022
Bardzo przyjemna podróż. Kamper oczywiście jak najbardziej spełniający moje oczekiwania. Właściciel pojazdu bardzo miły, sympatyczny, rzeczowy. Dziękuję Danielu za tą niezwykłą sposobność podróżowania tak zacnym pojazdem i rozmowy na tematy "różne". Do zobaczenia znowu. Dziękuję i Pozdrawiam

maj 2022
Kamper bardzo fajny. Na dwie osoby wprost idealny. Dynamiczny i bardzo zwinny (co szczególnie przydaje się w miastach). Wyposażony prawie we wszystko ( brakowało tylko korkociągu do wina

lis 2021
Wszystko wzorowo. Kontakt telefoniczny szybki i konkretny. Kamper przygotowany na najwyższym poziomie, w perfekcyjnym stanie i zgodnie z opisem. Na pewno będę częściej korzystał z wypożyczenia kampera od Pana Rafała.