Wynajmij kampera na wyjątkowe wakacje z rodziną

Ocena:9.1 z 36722 recenzji
Duży wybór rodzinnych kamperów i przyczep
Wszystkie kampery ubezpieczone
Całodobowa pomoc
Wynajmij kamper i ruszaj w drogę
Kampery na każdą kieszeń

Znajdź rodzinny kamper

Kamper zapewnia wygodę i wypoczynek dla całej rodziny. Kiedy jesteście w drodze, dzieci mogą grać w gry na stoliku lub zjeść smaczną kanapkę. Jak tylko dotrzecie na miejsce, Wy możecie się zrelaksować na fotelach kempingowych podziwiając piękne widoki, a dzieci ruszyć na plac zabaw. Wakacje z kamperem lub przyczepą kempingową będą niezapomnianą przygodą dla Was i Waszych dzieci. 

Family eating breakfast in front of their campervan

Sprawdź naszą bazę kamperów i przyczep do wynajęcia

Wynajmij niedrogo kamper lub przyczepę z Camptoo

Dla każdego coś wyjątkowego

Wybieraj z bogatej oferty kamperów i przyczep, żeby podjąć wyzwanie wakacji z Camptoo. Planujesz wypad wekendowy lub letnie wakacje? Wynajmowanie na naszej platformie jest bardzo proste!

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Camptoo gwarantuje, że wszystkie pojazdy są ubezpieczone. Poza tym, zapewniamy bezpieczny system płatności i w połączeniu z recenzjami innych użytkowników budujemy wspólnotę, której można zaufać.

Możesz na nas liczyć

Wynajmowanie kampera z Camptoo jest bardzo łatwe. Kontaktujecie się bezpośrednio z właścicielem i z nim dogadujecie szczegóły. Dodatkowo nasz zespół służy pomocą i radą przed, w trakcie i po samym najmie!

Mother and child reading a book in a motorhome

Co mówią inni o podróżowaniu kamperem z rodziną

O nas

Camptoo to szansa, by podzielić się przyjemnością podróżowania kamperem lub przyczepą kempingową z ludźmi w całej Europie. Robimy to dostarczając niezawodną i inspirującą platformę, dzięki której właściciele mogą bezpiecznie wynająć swoje pojazdy, a najemcy łatwo znaleźć kamper lub przyczepę dopasowane idealnie do własnych potrzeb.

Poznaj zespół Camptoo