Zarabiaj na swoim kamperze lub przyczepie

Ocena:9.1 z 39057 recenzji
Nasza Oferta

Dlaczego warto wynająć swój kamper przez platformę Camptoo?

Camptoo Polska to bezpieczna i intuicyjna platforma oferująca kampery i przyczepy kempingowe do wynajęcia. Portal umożliwia komunikację właścicieli przyczep kempingowych i kamperów z podróżnymi zainteresowanymi wypożyczeniem pojazdu. Wypożyczalnia zapewnia pełną obsługę wynajmu, w tym: bezpieczny system płatności i obsługę depozytu, weryfikację ubezpieczenia kamperów i przyczep kempingowych, możliwość wynajęcia kampera na doby, wsparcie klienta na każdym etapie. Camptoo Polska umożliwia szybki i prosty wynajem pojazdów oraz dysponuje bogatą bazą kamperów i przyczep kempingowych dostępną dla każdego!

To łatwe i proste

Jak zarabiać na swoim kamperze?

czy wiedziałeś, że kiedy nie używasz latem swojego kampera, to możesz tracić nawet 4500zł tygodniowo? A może podzielić się z innymi frajdą, jaką daje podróż kamperem?

Zarządzaj swoimi dochodami

Chcesz wynająć kamper tylko raz? A może kilka tygodni latem lub 20 tygodni w roku? Sam ustalasz stawki i dostępność zgodnie z własnymi planami.

Płatności są szybkie i bezpieczne

Najemcy podlegają dokładnej kontroli. Wszystkie płatności i depozyty przechodzą przez automatyczny system przelewów na platformie Camptoo.

To łatwe i proste

Przygotwanie ogłoszenia zajmie tylko kilkanaście minut - nasz zespół chętnie pomoże i doradzi, a w razie potrzeby przygotuje ogłoszenie za Ciebie. Im bardziej atrakcyjne ogłoszenie i przystępne ceny, tym większa szansa na zapytania o rezerwację. Każdy zainteresowany Twoim pojazdem napisze, kim jest i gdzie chce jechać. Sam decydujesz, czy przyjmiesz rezerwację.

Earnings example of renting out your motorhome
Poznaj właścicieli kamperów

Camptoo to bogactwo doświadczeń i opowieści

Tysiące właścicieli kamperów zdecydowało się wynajmować swoje pojazdy z Camptoo

Poznaj więcej historii
O nas

Camptoo w szczegółach

  • 10.000+ wynajmowanych kamperów i przyczep
  • 200+ nowych właścicieli w każdym tygodniu
  • Miliony Euro, funtów i wkrótce złotówek zarabianych co roku

Założyciele Camptoo, Martijn, Joep, i Roel sami poczuli, jak trudno wynająć od kogoś prywatnie kampera latem. Rozpoczęli zatem w 2014 budować własną platformę współpracując z całą społecznością właścicieli kamperów. Ich cel się nie zmienił - chcą, aby jak najwięcej osób poczuło magię podróży kamperem i wolność biwakowania poza utartym szlakiem.

Zespół CamptooZjazd właścicieli wynajmujących kampery na Camptoo
Górski widokKampery nad morzem
Zespół Camptoo
Piszą o nas

Możecie przeczytać o nas tutaj

Polska goni Europę w sprzedaży kamperów. "Boom na to spowodowała pandemia"
Zacznij przygodę z Camptoo

Warto spróbować!

Sami wiecie najlepiej, jakie to wspaniałe uczucie ruszyć kamperem i nie mieć ograniczeń. Nie pozwólcie Waszym kamperom i przyczepom stać bezczynnie przed domem, kiedy możecie dać innym szansę poczuć smak przygody. Zacznijcie zarabiać na swoich pojazdach!

Możecie w kilkanaście minut stworzyć swoje własne ogłoszenie, następnie poznać chętnych najemców i zdecydować, czy chcecie im wynająć swoją przyczepę lub kampera. Pełna kontrola. Chcecie spróbować?

Tu Znajdziesz Odpowiedzi

Najczęściej Zadawane Pytania

Jak zarabia Camptoo?
Jak dodać ogłoszenie?
Kiedy otrzymuję pieniądze?
Co z ubezpieczeniem?
Co w sytuacji, gdy mój kamper zostanie uszkodzony?
Czy najemcy są sprawdzani?

W Camptoo dbamy o kontakt zarówno z właścicielami kamperów, jak i osobami zainteresowanymi wynajmem pojazdu. Pomagamy w przygotowaniu ogłoszeń kamperów i przyczep, doradzamy na każdym etapie, monitorujemy cały proces wynajmu - od niezobowiązujących zapytań o rezerwację do sfinalizowania umowy i wypożyczenia kampera lub przyczepy. 

Możesz skontaktować się z nami na wiele sposobów:

  • poprzez formularz na naszej stronie - na każdą wiadomość odpowiadamy w przeciągu max 24h;
  • dzwoniąc do nas na numer telefonu: +48 666 402 106
  • wysyłając wiadomość na adres: pomoc@camptoo.pl 

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie wynajmu, zarówno właściciela kampera lub przyczepy, jak i najemcy. Gwarantujemy ubezpieczenie pojazdów i bezpieczny system płatności.

Zdjęcie pracowników działu obsługi klienta pracujących w biurze Camptoo.