Zarabiaj na swoim kamperze lub przyczepie

Ocena:9.1 z 43941 recenzji
Nasza Oferta

Dlaczego warto wynająć swój kamper przez platformę Camptoo?

Camptoo Polska to bezpieczna i intuicyjna platforma oferująca kampery i przyczepy kempingowe do wynajęcia. Portal umożliwia komunikację właścicieli przyczep kempingowych i kamperów z podróżnymi zainteresowanymi wypożyczeniem pojazdu. Wypożyczalnia zapewnia pełną obsługę wynajmu, w tym: bezpieczny system płatności i obsługę depozytu, weryfikację ubezpieczenia kamperów i przyczep kempingowych, możliwość wynajęcia kampera na doby, wsparcie klienta na każdym etapie. Camptoo Polska umożliwia szybki i prosty wynajem pojazdów oraz dysponuje bogatą bazą kamperów i przyczep kempingowych dostępną dla każdego!

To łatwe i proste

Jak zarabiać na swoim kamperze?

czy wiedziałeś, że kiedy nie używasz latem swojego kampera, to możesz tracić nawet 4500zł tygodniowo? A może podzielić się z innymi frajdą, jaką daje podróż kamperem?

Zarządzaj swoimi dochodami

Chcesz wynająć kamper tylko raz? A może kilka tygodni latem lub 20 tygodni w roku? Sam ustalasz stawki i dostępność zgodnie z własnymi planami.

Płatności są szybkie i bezpieczne

Najemcy podlegają dokładnej kontroli. Wszystkie płatności i depozyty przechodzą przez automatyczny system przelewów na platformie Camptoo.

To łatwe i proste

Przygotwanie ogłoszenia zajmie tylko kilkanaście minut - nasz zespół chętnie pomoże i doradzi, a w razie potrzeby przygotuje ogłoszenie za Ciebie. Im bardziej atrakcyjne ogłoszenie i przystępne ceny, tym większa szansa na zapytania o rezerwację. Każdy zainteresowany Twoim pojazdem napisze, kim jest i gdzie chce jechać. Sam decydujesz, czy przyjmiesz rezerwację.

Earnings example of renting out your motorhome
Poznaj właścicieli kamperów

Camptoo to bogactwo doświadczeń i opowieści

Tysiące właścicieli kamperów zdecydowało się wynajmować swoje pojazdy z Camptoo

"Oddajemy głos właścicielom kamperów, którzy zaufali platformie Camptoo Polska!"
Kamil
Jak się współpracuje z Camptoo!
Poznaj więcej historii
Jacek Jarmul o Camptoo

"Camptoo skutecznie wypełnia luki w kalendarzu, kiedy nie jeżdżę kamperem"

Współpraca układa się znakomicie, Camptoo skutecznie wypełnia moje luki w kalendarzu, kiedy nie jeżdżę kamperem, a przemiły zespół Camptoo wspiera każdy najem, dopasowując go pod potrzeby klienta. Porównując do innych mediów czy kanałów, z których korzystam do promocji wynajmu swojego kampera, Camptoo sprawdza się najlepiej i daje największy poziom bezpieczeństwa. Od przyszłego roku planuję najem tylko przez Camptoo, gdyż wprowadzili oni czasowe ubezpieczenia kampera tylko na okres najmu. Dzięki tej opcji nie będę musiał ponosić dodatkowych, wyższych kosztów związanych z ubezpieczeniem pod wynajem.

Kamper Jacek
O nas

Camptoo w szczegółach

  • 10.000+ wynajmowanych kamperów i przyczep
  • 200+ nowych właścicieli w każdym tygodniu
  • Miliony Euro, funtów i wkrótce złotówek zarabianych co roku

Założyciele Camptoo, Martijn, Joep, i Roel sami poczuli, jak trudno wynająć od kogoś prywatnie kampera latem. Rozpoczęli zatem w 2014 budować własną platformę współpracując z całą społecznością właścicieli kamperów. Ich cel się nie zmienił - chcą, aby jak najwięcej osób poczuło magię podróży kamperem i wolność biwakowania poza utartym szlakiem.

Zespół CamptooZjazd właścicieli wynajmujących kampery na Camptoo
Górski widokKampery nad morzem
Zespół Camptoo
Piszą o nas

Możecie przeczytać o nas tutaj

Kamperem do Chorwacji. Ile kosztują rodzinne wakacje na czterech kołach?
Zacznij przygodę z Camptoo

Warto spróbować!

Sami wiecie najlepiej, jakie to wspaniałe uczucie ruszyć kamperem i nie mieć ograniczeń. Nie pozwólcie Waszym kamperom i przyczepom stać bezczynnie przed domem, kiedy możecie dać innym szansę poczuć smak przygody. Zacznijcie zarabiać na swoich pojazdach!

Możecie w kilkanaście minut stworzyć swoje własne ogłoszenie, następnie poznać chętnych najemców i zdecydować, czy chcecie im wynająć swoją przyczepę lub kampera. Pełna kontrola. Chcecie spróbować?

Tu Znajdziesz Odpowiedzi

Najczęściej Zadawane Pytania

Jak zarabia Camptoo?
Jak dodać ogłoszenie?
Kiedy otrzymuję pieniądze?
Co z ubezpieczeniem?
Co w sytuacji, gdy mój kamper zostanie uszkodzony?
Czy najemcy są sprawdzani?

W Camptoo dbamy o kontakt zarówno z właścicielami kamperów, jak i osobami zainteresowanymi wynajmem pojazdu. Pomagamy w przygotowaniu ogłoszeń kamperów i przyczep, doradzamy na każdym etapie, monitorujemy cały proces wynajmu - od niezobowiązujących zapytań o rezerwację do sfinalizowania umowy i wypożyczenia kampera lub przyczepy. 

Możesz skontaktować się z nami na wiele sposobów:

  • poprzez formularz na naszej stronie - na każdą wiadomość odpowiadamy w przeciągu max 24h;
  • dzwoniąc do nas na numer telefonu: +48 22 104 96 51
  • wysyłając wiadomość na adres: pomoc@camptoo.pl 

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie wynajmu, zarówno właściciela kampera lub przyczepy, jak i najemcy. Gwarantujemy ubezpieczenie pojazdów i bezpieczny system płatności.

Zdjęcie pracowników działu obsługi klienta pracujących w biurze Camptoo.