Wynajmij kamper prywatnie i wyrusz w przygodę swojego życia!

Ocena:9.1 z 39057 recenzji
Bogata baza kamperów i przyczep kempingowych
Kampery i przyczepy na każdą kieszeń
Wszystkie pojazdy z odpowiednim ubezpieczeniem
Przyjazne wsparcie na każdym kroku
Platforma, której zaufało już ponad 100.000 osób w Europie i Australii

Wynajmij kamper od prywatnego właściciela

Interesuje Cię prywatny wynajem kampera lub jesteś właścicielem przyczepy kempingowej i chcesz ją wynająć na czas, gdy sam nie korzystasz z pojazdu? Platforma Camptoo Polska umożliwi Ci wynajem kamperów lub przyczep kempingowych prywatnie, w okazyjnej cenie i dowolnym terminie. Oferujemy dostęp do ponad 5 tysięcy kamperów na wynajem w różnych krajach i wielu lokalizacjach w Polsce. W zależności od preferowanej formy spędzania czasu, ilości podróżujących osób czy kierunku podróży masz możliwość wypożyczenia dokładnie takiego pojazdu, jaki odpowiada Twoim potrzebom. Nasz portal jest intuicyjny i prosty w obsłudze - z nami wypożyczenie kampera czy wynajem przyczepy kempingowej odbywa się szybko i bezpiecznie!

Prywatny wynajem kampera - jak to działa?

Platforma Camptoo działa na podobnych zasadach, co strony internetowe oferujące miejsca noclegowe w hotelach. Obsługa jest bardzo prosta. Co musisz zrobić, by wynająć kampera prywatnie?

 • Na naszej stronie głównej wybierasz interesujący Cię termin, liczbę osób oraz miejsce odbioru kampera lub przyczepy kempingowej;
 • wyszukujesz odpowiadający Ci wielkością i standardem wyposażenia pojazd;
 • kampera lub przyczepę odbierasz w dogodnym dla siebie miejscu - do wyboru masz wiele lokalizacji w Polsce i aż 15 krajów, w tym Australię, Wielką Brytanię, Szwecję, Finlandię i Polskę.
Kamper pół-integra na polu namiotowym z rowerami

Sprawdź naszą bazę kamperów do wynajęcia

 • od zł 199 za nocleg
  (3)

  VW Grand California 600. Zwinny, wygodny kamper dobrze wyposażony i niezależny od infrastruktury kempingowej

  44Rokiciny-Kolonia
 • od zł 388 za nocleg

  Przestronny Czesiek

  55Gdańsk
 • od zł 388 za nocleg
  (2)

  Paker Automat

  66Gdańsk

Wypożycz kampera prywatnie - dogodne warunki wynajmu

Platforma Camptoo Polska umożliwi Ci prywatny wynajem kampera lub przyczepy kempingowej w wybranej lokalizacji. Co zyskujesz, wynajmując kampera prywatnie w Camptoo Polska?

 • Atrakcyjne ceny - w Camptoo oferujemy wynajem kamperów aż do 40 % taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach;
 • ubezpieczenie - wszystkie kampery na wynajem prywatnie są ubezpieczone, gwarantujemy także bezpieczny system płatności;

całodobowe wsparcie - na platformie jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie najmu, gdyż wspólnie chcemy budować społeczność miłośników stylu podróżowania kamperem lub przyczepą kempingową.

Wynajmij kampera prywatnie - bogata oferta

Polecamy kampery na wynajem dwuosobowe lub kampery rodzinne, kampery do wynajęcia przyjazne zwierzętom, a także luksusowe i nowoczesne kampery i przyczepy kempingowe, dostępne na doby lub tygodnie. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań dotyczących standardu i wyposażenia pojazdu, a także możliwości finansowych. Dokonanie rezerwacji przebiega sprawnie, bezpiecznie i komfortowo. Możesz również w każdej chwili zapytać o wszystkie interesujące Cię szczegóły.

Kamper nad jeziorem w górach

Co mówią inni

maj 2022
Bardzo przyjemna podróż. Kamper oczywiście jak najbardziej spełniający moje oczekiwania. Właściciel pojazdu bardzo miły, sympatyczny, rzeczowy. Dziękuję Danielu za tą niezwykłą sposobność podróżowania tak zacnym pojazdem i rozmowy na tematy "różne". Do zobaczenia znowu. Dziękuję i Pozdrawiam

maj 2022
Kamper bardzo fajny. Na dwie osoby wprost idealny. Dynamiczny i bardzo zwinny (co szczególnie przydaje się w miastach). Wyposażony prawie we wszystko ( brakowało tylko korkociągu do wina

lis 2021
Wszystko wzorowo. Kontakt telefoniczny szybki i konkretny. Kamper przygotowany na najwyższym poziomie, w perfekcyjnym stanie i zgodnie z opisem. Na pewno będę częściej korzystał z wypożyczenia kampera od Pana Rafała.