Wynajem kamperów Łódź

Jestem elastyczny(-a)
Ocena:9.1 z 46578 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Jeśli interesuje Cię wynajem kampera w Łodzi lub okolicy, skorzystaj z prostej w obsłudze platformy Camptoo Polska. Nasz portal oferuje wynajem kamperów i przyczep kempingowych, a także możliwość zamieszczenia własnego ogłoszenia wynajmu. Zapewniamy pełną obsługę, w tym bezpieczny system płatności oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie najmu. Odpowiadamy za weryfikację osób wynajmujących kampery i przyczepy oraz gwarantujemy wszystkie niezbędne dokumenty. Znajdź kampera do wynajęcia w Łodzi lub okolicach odpowiedniego dla siebie i ciesz się podróżowaniem tak, jak lubisz!

Wynajem kamperów w Łodzi - przeżyj niezapomnianą podróż!

Platforma Camptoo Polska umożliwi Ci wypożyczenie kampera lub przyczepy kempingowej w Łodzi lub okolicy w okazyjnej cenie i dowolnym terminie. Polecamy kampery na wynajem dwuosobowe lub dla całej rodziny, dostępne na doby lub tygodnie - wszystko w zależności od Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Co proponujemy?

 • Atrakcyjne ceny - w Camptoo oferujemy wynajem kamperów w Łodzi do 40 % taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach;
 • ubezpieczenie - wszystkie kampery do wynajęcia w Łodzi są ubezpieczone, gwarantujemy także bezpieczny system płatności;
 • całodobowe wsparcie - na platformie jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie najmu, gdyż wspólnie chcemy budować społeczność miłośników stylu podróżowania kamperem lub przyczepą kempingową.
Kampery w lesie

Kamper obszar Łódź

 • od zł 471 za nocleg 
  (1)

  Nowy kamper z alkową Łódź

  55Łódź
 • od zł 471 za nocleg 

  Nowy, dobrze wyposażony kamper Łódź

  55Łódź
 • od zł 353 za nocleg 

  Wynajem Nowego Kampera 2021 Łódź, Zgierz

  55Łódź
 • od zł 470 za nocleg 

  California Ocean rocznik 2022 - 4 osoby, podnoszony dach, bagażnik rowerowy

  44Łódź
 • od zł 471 za nocleg 

  Benimar Tessoro 2021, wersja zimowa, idealny dla 4 osób

  46Łódź
 • od zł 500 za nocleg 

  Grand California 600 rocznik 2021 do wynajęcia, 4 osoby

  44Łódź
 • od zł 376 za nocleg 

  Nowiutki Kamper-Promocja

  55Głowno
 • od zł 412 za nocleg 

  Bogato wyposażony 6-osobowy Kamper, Łódź, Pabianice

  66Pabianice
 • od zł 469 za nocleg 

  Nowy kamper Fiat Ducato

  55Piotrków Trybunalski

Kampery do wynajęcia w Łodzi - różnorodna oferta dla każdego

Kampery do wynajęcia w Łodzi to oferta elastyczna i różnorodna pod względem ceny oraz rodzaju i wielkości pojazdów. Wybierając jako lokalizację wynajem kampera w Łodzi, określasz jedynie ilość osób i datę planowanej podróży, po czym odbierasz kampera w umówionym terminie. W naszej ofercie znajdziesz również kampery do wynajęcia w innych lokalizacjach - sprawdź także:

Oprócz Łodzi i wielu innych miejsc w Polsce do wyboru masz także aż 15 krajów, w tym Australię, Wielką Brytanię, Szwecję czy Finlandię. Wybierz zatem miejsce i długość podróży i przeżyj z nami przygodę swojego życia!

Łódź, Manufaktura

Doświadczenia

sie 2022
Tak jak wspominałem przez telefon brak jest jasnej legendy na stronie którym kolorem szarym czy białym są oznaczone dni gdy kamper jest wolny do wynajęcia.

sie 2022
Jestem bardzo zadowolony z obługi przez Camptoo. Bezproblemowa obługa wynajmu wraz ze wszysykimi potrzebnymi informacjami. Dla kogoś kto pierwszy raz wynajmował kampera była to bułka z masłem:)

sie 2022
Wszystko przebiegało dobrze, ale dość niewygodnie, bo przez przeglądarkę internetową. Brakuje aplikacji, która byłaby jasna i przejrzysta. Jednak przy kolejnej okazji na pewno skorzystam z Waszych usług :)