Wynajem kamperów Warszawa

Jestem elastyczny(-a)
Ocena:9.1 z 44029 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Do 40% taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Jeśli interesuje Cię wynajem kampera w Warszawie lub okolicy, platforma Camptoo Polska to doskonały wybór! Umożliwimy Ci wypożyczenie prywatnego kampera lub przyczepy kempingowej w okazyjnej cenie i dowolnym terminie. Jeśli sam jesteś właścicielem pojazdu lub przyczepy i chcesz je wynająć, możesz zamieścić u nas swoje ogłoszenie. W ten sposób znajdziesz użytkowników na czas, kiedy Ty sam nie korzystasz z kampera lub przyczepy. Oferujemy Ci dostęp do ponad 5 tysięcy kamperów do wynajęcia w różnych krajach. W zależności od preferowanej formy spędzania czasu, ilości podróżujących osób czy kierunku podróży masz możliwość wypożyczenia dokładnie takiego pojazdu, jaki odpowiada Twoim potrzebom. Wynajem kamperów i przyczep kempingowych w okolicy Warszawy jest prosty, a obsługa platformy - szybka, intuicyjna i bezpieczna.

Wynajem kamperów Warszawa - atrakcyjne warunki

Kamper lub przyczepa kempingowa to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu blisko natury, w spokoju, z dala od miejskiego gwaru i tłumu. Kamper do wynajęcia w okolicy Warszawy będzie dobrą opcją, jeśli wybierasz się na wakacje czy weekend poza miasto i chcesz mieć własną bazę noclegową i dowolność w planowaniu wolnego czasu.

Jak wygląda wynajęcie kampera w Warszawie lub okolicy?

 • Na stronie głównej wybierasz interesujący Cię termin i liczbę osób podróżujących;
 • znajdujesz odpowiadający Ci pojazd;
 • odbierasz kampera lub przyczepę w umówionym terminie.

W Camptoo odpowiadamy za weryfikację osób wynajmujących kampery i przyczepy, dlatego możesz być pewien, że kampery na wynajem w okolicach Warszawy są sprawdzone i bezpieczne. Zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty oraz bezpieczny system płatności.

Warszawa Plac Zamkowy

Kamper obszar Warszawa

 • od zł 412 za nocleg 
  (1)

  Benimar 463NK 2021 automat

  46Warszawa
 • od zł 259 za nocleg 

  Kamper na wynajem - bogate wyposażenie

  56Warszawa
 • od zł 352 za nocleg 
  (2)

  Świeżutki, duży i bardzo wygodny 4(6) os kamper

  66Warszawa
 • od zł 541 za nocleg 

  Całoroczny kamper dla 5 osób MAGIS 84XT

  55Karolina
 • od zł 353 za nocleg 

  NOWY (2022) 5 osobowy kamper premium ALL IN

  55Warszawa
 • od zł 353 za nocleg 

  Sunlight T67, 5os. bogate wyposażenie kempingowe

  55Józefów
 • od zł 469 za nocleg 
  (2)

  Nowy Benimar Sport 323, rocznik 2021, dla 6 osób

  66Warszawa
 • od zł 471 za nocleg 
  (1)

  Ford Horon 68XT automat 4 os

  44Grodzisk Mazowiecki
 • od zł 412 za nocleg 

  Kamper RT Kronos 277M

  77Grójec

Kampery do wynajęcia Warszawa - bogata oferta

Bogata oferta kamperów na wynajem w Warszawie pozwoli Ci na dokładne dopasowanie pojazdu do Twoich planów podróży. Możesz zarezerwować małego kampera dla dwóch osób lub 6-osobowego czy 8-osobowego kampera na wynajem. Czas wynajmu również jest elastyczny - wynajęcie kampera w Warszawie to dobra opcja zarówno na weekend jak i długie wakacje. Cena za wypożyczenie kampera w Warszawie zależy od standardu i wielkości pojazdu - oferta jest elastyczna i dopasowana do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Polecamy również kampery do wynajęcia w innych lokalizacjach - sprawdź oferty:

Oprócz wielu miejsc w Polsce do wyboru masz także aż 15 krajów, w tym Australię, Wielką Brytanię, Szwecję czy Finlandię. Sprawdź nasze propozycje i podróżuj dokąd chcesz i tak, jak lubisz!

Kamper stadion Warszawa

Doświadczenia

sie 2022
Jestem bardzo zadowolony z obługi przez Camptoo. Bezproblemowa obługa wynajmu wraz ze wszysykimi potrzebnymi informacjami. Dla kogoś kto pierwszy raz wynajmował kampera była to bułka z masłem:)

sie 2022
Wszystko przebiegało dobrze, ale dość niewygodnie, bo przez przeglądarkę internetową. Brakuje aplikacji, która byłaby jasna i przejrzysta. Jednak przy kolejnej okazji na pewno skorzystam z Waszych usług :)

sie 2022
Dużym plusem byłoby dodanie płatności przez ApplePay/GooglePay/Blik. Strona z płatnościami wyglada dość prosto i początkowo miałem obawy o bezpieczeństwo moich danych i ewentualna możliwość oszukania(scam). Cała reszta na +