Wynajem kamperów Trójmiasto

Jestem elastyczny(-a)
Ocena:9.1 z 44118 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Do 40% taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Zwiedzaj Trójmiasto i okolice w swoim tempie

Trójmiasto to wyjątkowo atrakcyjny region nadmorski leżący w województwie pomorskim, nad Zatoką Gdańską. Obejmuje on trzy ciekawe ośrodki miejskie - Gdańsk, Gdynię i Sopot. To także jeden z ważniejszych ośrodków kulturalnych, naukowych i przemysłowych w Polsce, ale zdecydowanie najważniejszą rolę odgrywa tu turystyka, gdyż region ten należy do najciekawszych pod wzgledem krajoznawczym obszarów naszego kraju.

Kampery i przyczepy kempingowe w Trójmieście

Tutaj w Camptoo oferujemy szeroki wybór prywatnych przyczep kempingowych i kamperów do wynajęcia w całej Polsce. Znajdź pojazd do wynajęcia w Trójmieście lub okolicach, który spełnia Twoje potrzeby i zacznij odkrywać województwa pomorskiego.

Sopot, molo nad morzem

Kamper obszar Trójmiasto

 • od zł 353 za nocleg 
  (1)

  Nasz kamper jest stworzony z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie i niezależności. Nasza przestrzeń jest optymalna dla 2 osob lub 3

  34GDYNIA
 • od zł 235 za nocleg 

  Kampervan Rodzinny 2+2

  44CHWASZCZYNO
 • od zł 471 za nocleg 
  (2)

  Pachnący nowością wyposażony kompletnie do jazdy tylko Goście walizka rowery i ahoj przygodo

  55Gdańsk
 • od zł 588 za nocleg 

  Mój kamper dla ciebie !

  44NIESTEPOWO
 • od zł 529 za nocleg 

  KAMPER Benimar model Tessoro 468 z pakietem NORTHAUTOKAPP

  44Gdańsk
 • od zł 529 za nocleg 

  KAMPER BENIMAR 340 SPORT UP, TYP ALKOWA, 5 OSOBOWY

  55Gdańsk
 • od zł 588 za nocleg 

  NAJLEPIEJ WYPOSAŻONY KAMPER DO 3,5 TONY Z KATEGORĄ B, AUTOMAT, KAMERY, 220 V PODCZAS JAZDY, ZIMOWY

  54Gdańsk
 • od zł 376 za nocleg 
  (1)

  Idealny dla par i nie tylko: Duo

  44Gdańsk
 • od zł 388 za nocleg 
  (2)

  Paker Automat

  66Gdańsk

Coś dla każdego

Wybierz spośród kilkudziesięciu unikalnych kamperów lub przyczep kempingowych i przeżyj niezapomnianą podróż z Camptoo! Szukasz pojazdu na weekendowy wypad lub dłuższą wyprawę? Z platformą Camptoo rezerwacja kampera lub przyczepy odbywa się szybko i sprawnie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzięki platformie do wynajmu kamperów i przyczep Camptoo możesz ruszyć w drogę bez obaw pojazdem, który posiada odpowiednie ubezpieczenie. Oferujemy w pełni bezpieczny system płatności, a dzięki opiniom innych podróżujących tworzymy społeczność, której możesz zaufać.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Zespół Camptoo jest do Twojej dyspozycji! Osobiste wsparcie jest naszym najwyższym priorytetem i zawsze chętnie udzielimy porad, gdy będziesz potrzebować naszej pomocy.
Kampery, wybrzeże

Doświadczenia

sie 2022
Jestem bardzo zadowolony z obługi przez Camptoo. Bezproblemowa obługa wynajmu wraz ze wszysykimi potrzebnymi informacjami. Dla kogoś kto pierwszy raz wynajmował kampera była to bułka z masłem:)

sie 2022
Wszystko przebiegało dobrze, ale dość niewygodnie, bo przez przeglądarkę internetową. Brakuje aplikacji, która byłaby jasna i przejrzysta. Jednak przy kolejnej okazji na pewno skorzystam z Waszych usług :)

sie 2022
Dużym plusem byłoby dodanie płatności przez ApplePay/GooglePay/Blik. Strona z płatnościami wyglada dość prosto i początkowo miałem obawy o bezpieczeństwo moich danych i ewentualna możliwość oszukania(scam). Cała reszta na +