Wynajem Kamperów Sopot

Ocena:9.1 z 39019 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Do 40% taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Szukasz miejsca na wynajem kampera w Sopocie? Chcesz wypożyczyć przyczepę kempingową? A może jesteś właścicielem pojazdu i chcesz go wynająć na czas, kiedy sam z niego nie korzystasz? Wynajem kamperów w Camptoo Polska to prosty i bezpieczny sposób na spełnienie Twoich planów o wymarzonych wakacjach! Oferujemy kampery do wynajęcia w Sopocie i okolicy, w atrakcyjnych cenach i na bezpiecznych warunkach. Możesz wybierać spośród kilkudziesięciu kamperów i przyczep kempingowych i spędzić weekend lub dłuższe wakacje w otoczeniu natury i w sposób, jaki preferujesz. Zapewniamy Ci wsparcie na każdym etapie wynajmu oraz kontakt już po zakończeniu umowy.

Wynajem kampera w Sopocie- podróżuj tak, jak lubisz!

W Camptoo Polska oferujemy duży wybór kamperów i przyczep do wynajęcia w Sopocie i okolicy. Polecamy kampery dla całej rodziny, kampery do wynajęcia przyjazne zwierzętom, a także luksusowe i nowoczesne kampery i przyczepy kempingowe. Możesz wynająć kampera w Sopocie tanio lub drożej, w zależności od tego, jakie są Twoje oczekiwania dotyczące standardu i wyposażenia pojazdu. Na platformie w szybki sposób skontaktujesz się z właścicielem przyczepy lub kampera do wynajęcia w Sopocie, dzięki czemu dokonanie rezerwacji przebiega sprawnie i komfortowo. Możesz również zapytać o wszystkie interesujące Cię szczegóły.

Wiemy, że zarówno zakup samochodu kempingowego, jak i jego całoroczne utrzymanie to spory wydatek. Dlatego, oprócz możliwości wypożyczenia kampera w Sopocie, możesz u nas zamieścić własną ofertę wynajmu na czas, kiedy sam nie korzystasz z pojazdu.

łódka morze Bałtyk

Kamper obszar Sopot

 • od zł 388 za nocleg
  (2)

  Paker Automat

  66Gdańsk
 • od zł 412 za nocleg

  Prestiżowy Dethleffs dla pięciu osób

  55Gdańsk
 • od zł 376 za nocleg

  Idealny dla par i nie tylko: Duo

  44Gdańsk
 • od zł 412 za nocleg

  Uroczy Brzydal, pełne Integra dla ceniących komfort i przestrzeń

  55Gdańsk
 • od zł 388 za nocleg

  Przestronny Czesiek

  55Gdańsk
 • od zł 424 za nocleg

  Mały z zewnątrz a wielki wewnątrz Junior

  55Gdańsk
 • od zł 471 za nocleg

  Solidny Justyn - Dethleffs dla wymagających

  65Gdańsk
 • od zł 471 za nocleg

  Pachnący nowością wyposażony kompletnie do jazdy tylko Goście walizka rowery i ahoj przygodo

  55Gdańsk
 • od zł 588 za nocleg

  NAJLEPIEJ WYPOSAŻONY KAMPER DO 3,5 TONY Z KATEGORĄ B, AUTOMAT, KAMERY, 220 V PODCZAS JAZDY, ZIMOWY

  54Gdańsk

Coś dla każdego

Z platformą Camptoo rezerwacja kampera lub przyczepy odbywa się szybko i sprawnie. Oferujemy w pełni bezpieczny system płatności, odpowiadamy za weryfikację osób wynajmujących kampery i przyczepy i zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty. Oprócz kamperów do wynajęcia w Sopocie polecamy także inne miasta w Polsce - znajdziesz między innymi:

Platforma zapewnia także dostęp do szerokiej bazy kamperów i przyczep kempingowych w innych krajach, w tym Australii, Wielkiej Brytanii, Szwecji czy Finlandii. Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jesteśmy tu dla Ciebie

Nasza platforma jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie wynajmu, zarówno właściciela kampera lub przyczepy, jak i najemcy. Gwarantujemy ubezpieczenie pojazdów i bezpieczny system płatności.

Przystań łodzie żaglówki

Doświadczenia

kwi 2022
W przejrzysty i wyraźny sposób Camptoo poprowadziło proces wydania i przyjęcia kampera. Bardzo dobra opieka nad wynajmującym. Dobry kontakt z opiekunem Panią Anią Szostak.