Wynajem kamperów Pomorskie

Jestem elastyczny(-a)
Ocena:9.1 z 46578 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Kampery i przyczepy kempingowe w Pomorskiem

Na platformie Camptoo oferujemy szeroki wybór prywatnych przyczep kempingowych i kamperów do wynajęcia w całej Polsce. Znajdź pojazd do wynajęcia na Wybrzeżu, który spełnia Twoje potrzeby i podróżuj na własnych warunkach.

W bazie pojazdów Camptoo możesz łatwo ustawić filtry, aby znaleźć kamper, który pasuje do Twoich potrzeb i który będziesz mógł odebrać w miarę blisko swojego miejsca zamieszkania. Gdy znajdziesz pojazd, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom możesz skontaktować się z właścicielem przez platformę Camptoo, wysyłając zupełnie niezobowiązującą prośbę o rezerwację. W ciągu 24 godzin dowiesz się, czy właściciel zaakceptuje Twoją prośbę. Nawet jeśli właściciel zaakceptuje Twoją prośbę, to Ty będziesz mieć ostatnie słowo. Rezerwację finalizujesz, dokonując wpłaty zaliczki.

Zamek nad rzeką

Kamper w Pomorskie

 • od zł 388 za nocleg 
  (2)

  Paker Automat

  66Gdańsk
 • od zł 376 za nocleg 
  (1)

  Idealny dla par i nie tylko: Duo

  44Gdańsk
 • od zł 388 za nocleg 

  Przestronny Czesiek

  55Gdańsk
 • od zł 424 za nocleg 

  Mały z zewnątrz a wielki wewnątrz Junior

  55Gdańsk
 • od zł 412 za nocleg 

  Prestiżowy Dethleffs dla pięciu osób

  55Gdańsk
 • od zł 235 za nocleg 
  (1)

  Kampervan Rodzinny 2+2

  44CHWASZCZYNO
 • od zł 412 za nocleg 

  Uroczy Brzydal, pełne Integra dla ceniących komfort i przestrzeń

  55Gdańsk
 • od zł 471 za nocleg 

  Solidny Justyn - Dethleffs dla wymagających

  65Gdańsk
 • od zł 471 za nocleg 
  (2)

  Pachnący nowością wyposażony kompletnie do jazdy tylko Goście walizka rowery i ahoj przygodo

  55Gdańsk

Coś dla każdego

Wybierz spośród kilkudziesięciu unikalnych kamperów lub przyczep kempingowych i przeżyj niezapomnianą podróż z Camptoo! Szukasz pojazdu na weekendowy wypad lub dłuższą wyprawę? Z platformą Camptoo rezerwacja kampera lub przyczepy odbywa się szybko i sprawnie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzięki platformie do wynajmu kamperów i przyczep Camptoo możesz ruszyć w drogę bez obaw pojazdem, który posiada odpowiednie ubezpieczenie. Oferujemy w pełni bezpieczny system płatności, a dzięki opiniom innych podróżujących tworzymy społeczność, której możesz zaufać.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Zespół Camptoo jest do Twojej dyspozycji! Osobiste wsparcie jest naszym najwyższym priorytetem i zawsze chętnie udzielimy porad, gdy będziesz potrzebować naszej pomocy.
Kamper pod drzewem

Doświadczenia

sie 2022
Tak jak wspominałem przez telefon brak jest jasnej legendy na stronie którym kolorem szarym czy białym są oznaczone dni gdy kamper jest wolny do wynajęcia.

sie 2022
Jestem bardzo zadowolony z obługi przez Camptoo. Bezproblemowa obługa wynajmu wraz ze wszysykimi potrzebnymi informacjami. Dla kogoś kto pierwszy raz wynajmował kampera była to bułka z masłem:)

sie 2022
Wszystko przebiegało dobrze, ale dość niewygodnie, bo przez przeglądarkę internetową. Brakuje aplikacji, która byłaby jasna i przejrzysta. Jednak przy kolejnej okazji na pewno skorzystam z Waszych usług :)