Wynajem kamperów Lublin

Jestem elastyczny(-a)
Ocena:9.1 z 44136 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Do 40% taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Mieszkasz w województwie lubelskim i chcesz wyruszyć w podróż kamperem? Z platformą Camptoo wynajem kamperów w Lublinie i okolicy jest łatwy i bezpieczny! Oferujemy szeroki wybór prywatnych przyczep kempingowych i kamperów do wynajęcia w całej Polsce. Nasza oferta to prosty sposób na spełnienie Twoich planów o wymarzonych wakacjach! Polecamy kampery do wynajęcia w Lublinie, dostępne w atrakcyjnych cenach i na bezpiecznych warunkach. Możesz wybierać spośród kilkudziesięciu kamperów i przyczep kempingowych i spędzić weekend lub dłuższe wakacje w otoczeniu natury i w sposób, jaki preferujesz. Zapewniamy Ci wsparcie na każdym etapie wynajmu kamperów oraz kontakt już po zakończeniu umowy.

Lublin, zamek

Kamper obszar Lublin

 • od zł 471 za nocleg 

  Bogato wyposażony. Bez limitu kilometrów

  66Lublin
 • od zł 294 za nocleg 

  Kamper Żuczek z Lublina do wynajęcia. 6osobowy

  66Lublin

Wynajem kamperów Lublin - spełnij plany o wymarzonych wakacjach!

Kamper lub przyczepa kempingowa to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu blisko natury, w spokoju, z dala od miejskiego gwaru i tłumu. Kamper do wynajęcia w Lublinie będzie dobrą opcją, jeśli wybierasz się na wakacje czy weekend poza miasto i chcesz mieć własną bazę noclegową i dowolność w planowaniu wolnego czasu. Jak wygląda wynajęcie kampera w Lublinie i okolicy?

 • Na stronie głównej Camptoo Polska wybierasz interesujący Cię termin i liczbę osób podróżujących;
 • znajdujesz odpowiadający Ci wielkością i standardem wyposażenia pojazd;
 • odbierasz kampera lub przyczepę w umówionym terminie.

Oprócz możliwości wynajęcia kampera w Lublinie zamieścisz u nas własną ofertę wynajmu na czas, kiedy sam nie korzystasz z pojazdu. Oferujemy w pełni bezpieczny system płatności, odpowiadamy za weryfikację osób wynajmujących kampery i przyczepy i zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty. Oprócz kamperów do wynajęcia w Lublinie polecamy także inne miasta w Polsce - znajdziesz między innymi:

Proces wynajmu kamperów jest łatwy i szybki. Na platformie Camptoo skontaktujesz się z właścicielem przyczepy lub kampera do wynajęcia, dzięki czemu cały proces rezerwacji przebiega sprawnie i komfortowo. Możesz w każdej chwili zapytać o wszystkie interesujące Cię szczegóły.
Przyczepa

Doświadczenia

sie 2022
Jestem bardzo zadowolony z obługi przez Camptoo. Bezproblemowa obługa wynajmu wraz ze wszysykimi potrzebnymi informacjami. Dla kogoś kto pierwszy raz wynajmował kampera była to bułka z masłem:)

sie 2022
Wszystko przebiegało dobrze, ale dość niewygodnie, bo przez przeglądarkę internetową. Brakuje aplikacji, która byłaby jasna i przejrzysta. Jednak przy kolejnej okazji na pewno skorzystam z Waszych usług :)

sie 2022
Dużym plusem byłoby dodanie płatności przez ApplePay/GooglePay/Blik. Strona z płatnościami wyglada dość prosto i początkowo miałem obawy o bezpieczeństwo moich danych i ewentualna możliwość oszukania(scam). Cała reszta na +