Wynajem kamperów Lublin

Jestem elastyczny(-a)
Ocena:9.1 z 47101 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Mieszkasz w województwie lubelskim i chcesz wyruszyć w podróż kamperem? Z platformą Camptoo wynajem kamperów w Lublinie i okolicy jest łatwy i bezpieczny! Oferujemy szeroki wybór prywatnych przyczep kempingowych i kamperów do wynajęcia w całej Polsce. Nasza oferta to prosty sposób na spełnienie Twoich planów o wymarzonych wakacjach! Polecamy kampery do wynajęcia w Lublinie, dostępne w atrakcyjnych cenach i na bezpiecznych warunkach. Możesz wybierać spośród kilkudziesięciu kamperów i przyczep kempingowych i spędzić weekend lub dłuższe wakacje w otoczeniu natury i w sposób, jaki preferujesz. Zapewniamy Ci wsparcie na każdym etapie wynajmu kamperów oraz kontakt już po zakończeniu umowy.

Lublin, zamek

Kamper obszar Lublin

 • od zł 294 za nocleg 

  Kamper Żuczek z Lublina do wynajęcia. 6osobowy

  66Lublin
 • od zł 471 za nocleg 

  Bogato wyposażony. Bez limitu kilometrów

  66Lublin

Wynajem kamperów Lublin - spełnij plany o wymarzonych wakacjach!

Kamper lub przyczepa kempingowa to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu blisko natury, w spokoju, z dala od miejskiego gwaru i tłumu. Kamper do wynajęcia w Lublinie będzie dobrą opcją, jeśli wybierasz się na wakacje czy weekend poza miasto i chcesz mieć własną bazę noclegową i dowolność w planowaniu wolnego czasu. Jak wygląda wynajęcie kampera w Lublinie i okolicy?

 • Na stronie głównej Camptoo Polska wybierasz interesujący Cię termin i liczbę osób podróżujących;
 • znajdujesz odpowiadający Ci wielkością i standardem wyposażenia pojazd;
 • odbierasz kampera lub przyczepę w umówionym terminie.

Oprócz możliwości wynajęcia kampera w Lublinie zamieścisz u nas własną ofertę wynajmu na czas, kiedy sam nie korzystasz z pojazdu. Oferujemy w pełni bezpieczny system płatności, odpowiadamy za weryfikację osób wynajmujących kampery i przyczepy i zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty. Oprócz kamperów do wynajęcia w Lublinie polecamy także inne miasta w Polsce - znajdziesz między innymi:

Proces wynajmu kamperów jest łatwy i szybki. Na platformie Camptoo skontaktujesz się z właścicielem przyczepy lub kampera do wynajęcia, dzięki czemu cały proces rezerwacji przebiega sprawnie i komfortowo. Możesz w każdej chwili zapytać o wszystkie interesujące Cię szczegóły.
Przyczepa

Doświadczenia

sie 2022
Tak jak wspominałem przez telefon brak jest jasnej legendy na stronie którym kolorem szarym czy białym są oznaczone dni gdy kamper jest wolny do wynajęcia.

sie 2022
Jestem bardzo zadowolony z obługi przez Camptoo. Bezproblemowa obługa wynajmu wraz ze wszysykimi potrzebnymi informacjami. Dla kogoś kto pierwszy raz wynajmował kampera była to bułka z masłem:)

sie 2022
Wszystko przebiegało dobrze, ale dość niewygodnie, bo przez przeglądarkę internetową. Brakuje aplikacji, która byłaby jasna i przejrzysta. Jednak przy kolejnej okazji na pewno skorzystam z Waszych usług :)