Wynajem kamperów Lublin

Ocena:9.1 z 39020 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Do 40% taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Lublin i okolice 

Lublin, największe polskie miasto po wschodniej stronie Wisły, stawia na swoje wielokulturowe dziedzictwo, dlatego co roku można w tym mieście wybrać się na liczne festiwale, które przyciągają artystów i widzów nie tylko z całej Polski, ale też z zagranicy. Miasto zachęca turystów swoją historią poprzez muzea, zabytki, tradycyjne smaki oraz legendy ukryte w uliczkach, zaułkach i murach kamienic.

Kampery i przyczepy kempingowe w Lublinie

Tutaj w Camptoo oferujemy szeroki wybór prywatnych przyczep kempingowych i kamperów do wynajęcia w całej Polsce. Znajdź pojazd do wynajęcia w Lublinie lub okolicach, który spełnia Twoje potrzeby i zacznij odkrywać stolicę województwa lubelskiego.

Lublin, zamek

Kamper obszar Lublin

  • od zł 235 za nocleg

    Kamper Żuczek z Lublina do wynajęcia. 6osobowy

    66Lublin
  • od zł 471 za nocleg

    Bogato wyposażony. Bez limitu kilometrów

    66Lublin

Coś dla każdego

Wybierz spośród kilkudziesięciu unikalnych kamperów lub przyczep kempingowych i przeżyj niezapomnianą podróż z Camptoo! Szukasz pojazdu na weekendowy wypad lub dłuższą wyprawę? Z platformą Camptoo rezerwacja kampera lub przyczepy odbywa się szybko i sprawnie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzięki platformie do wynajmu kamperów i przyczep Camptoo możesz ruszyć w drogę bez obaw pojazdem, który posiada odpowiednie ubezpieczenie. Oferujemy w pełni bezpieczny system płatności, a dzięki opiniom innych podróżujących tworzymy społeczność, której możesz zaufać.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Zespół Camptoo jest do Twojej dyspozycji! Osobiste wsparcie jest naszym najwyższym priorytetem i zawsze chętnie udzielimy porad, gdy będziesz potrzebować naszej pomocy.
Przyczepa

Doświadczenia