Wynajęcie kampera lub przyczepy w Krakowie

Jestem elastyczny(-a)
Ocena:9.1 z 46337 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Jeśli interesuje Cię wynajem kampera w Krakowie lub okolicy, na platformie Camptoo Polska znajdziesz wiele propozycji wynajmu! Umożliwimy Ci wypożyczenie prywatnego kampera lub przyczepy kempingowej w okazyjnej cenie i dowolnym terminie. Jeśli sam jesteś właścicielem pojazdu lub przyczepy i chcesz je wynająć na czas, kiedy sam z nich nie korzystasz, możesz zamieścić u nas swoje ogłoszenie. Wypożyczenie kampera w Krakowie jest proste - oferujemy Ci dostęp do wielu kamperów do wynajęcia, o różnym standardzie wyposażenia. W zależności od preferowanej formy spędzania czasu, ilości podróżujących osób czy kierunku podróży masz możliwość wypożyczenia dokładnie takiego pojazdu, jaki odpowiada Twoim potrzebom. Wynajem kamperów i przyczep kempingowych w okolicy Krakowa jest szybki, intuicyjny i bezpieczny.

Kraków rzeka Wisła

Kamper obszar Kraków

 • od zł 249 za nocleg 
  (1)

  Zimowy kamper Dethleffs z mocnym silnikiem 2.8 td

  56Zabierzów
 • od zł 412 za nocleg 

  Roller Team Zefiro 267 TL

  44Raciborsko
 • od zł 235 za nocleg 

  Dethleffs z mocnym silnikiem 2.5 td i klimatyzacja stacjonarna

  58Zabierzów
 • od zł 271 za nocleg 
  (1)

  Super wygodny Campervan POESSL KW 35

  44Kraków
 • od zł 259 za nocleg 

  Campervan Fiat Ducato 2+1

  34Gmina Wieliczka
 • od zł 434 za nocleg 
  (2)

  VW Crafter (2018) Campervan 2 + 2

  44Kraków
 • od zł 412 za nocleg 

  Kamper Ford Kronos z 2020r ! z bogatym wyposażeniem

  55Wieliczka
 • od zł 529 za nocleg 

  Fiat Sunlight T68 2021r - full wyposażenie

  55Kraków
 • od zł 353 za nocleg 

  6 osobowy bardzo wygodny, dynamiczny

  66Bolechowice

Wynajem kamperów w Krakowie - podróżuj na własnych zasadach

W Camptoo Polska oferujemy duży wybór kamperów i przyczep do wynajęcia w Krakowie i okolicy. Polecamy kampery dla całej rodziny, kampery do wynajęcia przyjazne zwierzętom, a także luksusowe i nowoczesne kampery i przyczepy kempingowe. Możesz wynająć kampera w Krakowie tanio lub drożej - cennik dostosujesz do swoich oczekiwań dotyczących standardu i wyposażenia pojazdu. Na platformie oferujemy prywatny wynajem kampera w Krakowie, a dokonanie rezerwacji przebiega sprawnie, bezpiecznie i komfortowo. Możesz również zapytać o wszystkie interesujące Cię szczegóły.

Oprócz możliwości wypożyczenia kampera w Krakowie zamieścisz u nas własną ofertę wynajmu na czas, kiedy sam nie korzystasz z pojazdu. Oferujemy w pełni bezpieczny system płatności, odpowiadamy za weryfikację osób wynajmujących kampery i przyczepy i zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty. Oprócz wynajmu kamperów w Krakowie polecamy także inne miasta w Polsce - znajdziesz między innymi:

Platforma zapewnia także dostęp do szerokiej bazy kamperów i przyczep kempingowych w innych krajach, w tym Australii, Wielkiej Brytanii, Szwecji czy Finlandii. Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kraków Kościół Mariacki

Doświadczenia

sie 2022
Tak jak wspominałem przez telefon brak jest jasnej legendy na stronie którym kolorem szarym czy białym są oznaczone dni gdy kamper jest wolny do wynajęcia.

sie 2022
Jestem bardzo zadowolony z obługi przez Camptoo. Bezproblemowa obługa wynajmu wraz ze wszysykimi potrzebnymi informacjami. Dla kogoś kto pierwszy raz wynajmował kampera była to bułka z masłem:)

sie 2022
Wszystko przebiegało dobrze, ale dość niewygodnie, bo przez przeglądarkę internetową. Brakuje aplikacji, która byłaby jasna i przejrzysta. Jednak przy kolejnej okazji na pewno skorzystam z Waszych usług :)