Wynajem kamperów Katowice

Ocena:9.1 z 39019 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Do 40% taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Katowice i okolice

Katowice to stolica konurbacji górnośląskiej, leżąca w centralnej części województwa śląskiego, na skrzyżowaniu wielu tras, m.in. autostrady do Krakowa. Samo miasto prężnie się rozwija, o czym świadczą coraz to nowocześniejsze rozwiązania architektoniczne i techniczne i oferuje wiele cennych pod względem przyrodniczym i rekreacyjnym obszarów zielonych, jak rezerwat Las Murckowski, Dolina Trzech Stawów czy Park Kościuszki. To także baza wypadowa do zwiedzania regionu Górnego Śląska oferującego niepowtarzalne i unikatowe zabytki techniki. Dziesiątki obiektów związanych z tradycją górniczą, hutniczą, energetyką, kolejnictwem, łącznością, produkcją wody oraz przemysłem spożywczym. Wśród nich dwa obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO: Sztolnia Czarnego Pstrąga i Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach. 

Kampery i przyczepy kempingowe w Katowicach

Tutaj w Camptoo oferujemy szeroki wybór prywatnych przyczep kempingowych i kamperów do wynajęcia w całej Polsce. Znajdź pojazd do wynajęcia w Katowicach lub okolicach, który spełnia Twoje potrzeby i zacznij odkrywać region Górnego Śląska.

Katowice, widok na miasto

Kamper obszar Katowice

 • od zł 412 za nocleg

  Rodzinny kamper Roller Team Kronos Alkowa

  66Tychy
 • od zł 471 za nocleg

  NOWY Roller Team Zefiro Plus 274 TL AUTOMAT

  66Siemianowice Śląskie
 • od zł 694 za nocleg

  Roller Team Kronos 284 TL

  55Smolnica
 • od zł 412 za nocleg

  Benimar 363 Sport 2021

  55Orzesze
 • od zł 376 za nocleg

  Kronos 290M nowy z garażem

  45Gliwice
 • od zł 412 za nocleg

  Benimar Tessoro 442 2022

  55Orzesze
 • od zł 400 za nocleg

  FORD KRONOS 274TL 6 OSOBOWY NOWY 170KM AUTOMAT

  69Gliwice
 • od zł 471 za nocleg

  Bogato wyposażony kamper Roller Team Zefiro Plus

  55Tarnowskie Góry
 • od zł 259 za nocleg

  Kamper Van Volkswagen Crafter 4os

  44Nieborowice

Coś dla każdego

Wybierz spośród kilkudziesięciu unikalnych kamperów lub przyczep kempingowych i przeżyj niezapomnianą podróż z Camptoo! Szukasz pojazdu na weekendowy wypad lub dłuższą wyprawę? Z platformą Camptoo rezerwacja kampera lub przyczepy odbywa się szybko i sprawnie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzięki platformie do wynajmu kamperów i przyczep Camptoo możesz ruszyć w drogę bez obaw pojazdem, który posiada odpowiednie ubezpieczenie. Oferujemy w pełni bezpieczny system płatności, a dzięki opiniom innych podróżujących tworzymy społeczność, której możesz zaufać.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Zespół Camptoo jest do Twojej dyspozycji! Osobiste wsparcie jest naszym najwyższym priorytetem i zawsze chętnie udzielimy porad, gdy będziesz potrzebować naszej pomocy.
Kamper na drodze

Doświadczenia