Wynajem kamperów w Dolnośląskie

Jestem elastyczny(-a)
Ocena:9.1 z 46578 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Kampery i przyczepy kempingowe Dolny Śląsk

Na platformie Camptoo oferujemy szeroki wybór prywatnych przyczep kempingowych i kamperów do wynajęcia w całej Polsce. Znajdź pojazd do wynajęcia w swojej okolicy, który spełnia Twoje potrzeby i podróżuj na własnych warunkach.

W bazie pojazdów Camptoo możesz łatwo ustawić filtry, aby znaleźć kamper, który pasuje do Twoich potrzeb i który będziesz mógł odebrać w miarę blisko swojego miejsca zamieszkania. Gdy znajdziesz pojazd, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom możesz skontaktować się z właścicielem przez platformę Camptoo, wysyłając zupełnie niezobowiązującą prośbę o rezerwację. W ciągu 24 godzin dowiesz się, czy właściciel zaakceptuje Twoją prośbę. Nawet jeśli właściciel zaakceptuje Twoją prośbę, to Ty będziesz mieć ostatnie słowo. Rezerwację finalizujesz, dokonując wpłaty zaliczki.

Wrocław, Ratusz gotycki

Kamper w Dolnośląskie

 • od zł 471 za nocleg 

  LUKSUSOWY KAMPER CHAUSSON 720 TYTANIUM PREMIUM , PODRÓŻUJ BEZPIECZNIE I KOMFORTOWO

  55Święta Katarzyna
 • od zł 399 za nocleg 
  (1)

  Nowiutki Kamper Lux Roller Team 295 dla 6 osób

  66Oleśnica
 • od zł 494 za nocleg 

  Wyjątkowy Volkswagen California 4x4 - NOWY

  24Wrocław
 • od zł 400 za nocleg 

  VW Grand California 600

  44Legnica
 • od zł 412 za nocleg 

  Kamper 5 os. Wrocław - Rimor 69

  55Wrocław
 • od zł 506 za nocleg 

  LAST MINUTE ! ! ! sezon średni od 26.08. ! ! ! Rimor Evo 77 Plus Nowy kamper z 2022r., 5-cio osobowy, klimatyzacja, bagażnik na 4 rowery

  55Jawor
 • od zł 351 za nocleg 

  Komfortowy nowy Kamper, 5os., klimatyzacja postojowa, Wrocław - Osobowice

  55Wrocław
 • od zł 576 za nocleg 

  6 osobowy Kamper / nowy 2022

  66Wrocław
 • od zł 471 za nocleg 

  Roller Team Kronos 295M 2021

  66Wrocław

Coś dla każdego

Wybierz spośród kilkudziesięciu unikalnych kamperów lub przyczep kempingowych i przeżyj niezapomnianą podróż z Camptoo! Szukasz pojazdu na weekendowy wypad lub dłuższą wyprawę? Z platformą Camptoo rezerwacja kampera lub przyczepy odbywa się szybko i sprawnie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzięki platformie do wynajmu kamperów i przyczep Camptoo możesz ruszyć w drogę bez obaw pojazdem, który posiada odpowiednie ubezpieczenie. Oferujemy w pełni bezpieczny system płatności, a dzięki opiniom innych podróżujących tworzymy społeczność, której możesz zaufać.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Zespół Camptoo jest do Twojej dyspozycji! Osobiste wsparcie jest naszym najwyższym priorytetem i zawsze chętnie udzielimy porad, gdy będziesz potrzebować naszej pomocy.
Lublin, Stare Miasto

Doświadczenia

sie 2022
Tak jak wspominałem przez telefon brak jest jasnej legendy na stronie którym kolorem szarym czy białym są oznaczone dni gdy kamper jest wolny do wynajęcia.

sie 2022
Jestem bardzo zadowolony z obługi przez Camptoo. Bezproblemowa obługa wynajmu wraz ze wszysykimi potrzebnymi informacjami. Dla kogoś kto pierwszy raz wynajmował kampera była to bułka z masłem:)

sie 2022
Wszystko przebiegało dobrze, ale dość niewygodnie, bo przez przeglądarkę internetową. Brakuje aplikacji, która byłaby jasna i przejrzysta. Jednak przy kolejnej okazji na pewno skorzystam z Waszych usług :)