Wynajem kamperów Śląsk

Jestem elastyczny(-a)
Ocena:9.1 z 46578 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Kampery i przyczepy kempingowe Śląsk

Na platformie Camptoo oferujemy szeroki wybór prywatnych przyczep kempingowych i kamperów do wynajęcia w całej Polsce. Znajdź pojazd do wynajęcia w swojej okolicy, który spełnia Twoje potrzeby i podróżuj na własnych warunkach.

W bazie pojazdów Camptoo możesz łatwo ustawić filtry, aby znaleźć kamper, który pasuje do Twoich potrzeb i który będziesz mógł odebrać w miarę blisko swojego miejsca zamieszkania. Gdy znajdziesz pojazd, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom możesz skontaktować się z właścicielem przez platformę Camptoo, wysyłając zupełnie niezobowiązującą prośbę o rezerwację. W ciągu 24 godzin dowiesz się, czy właściciel zaakceptuje Twoją prośbę. Nawet jeśli właściciel zaakceptuje Twoją prośbę, to Ty będziesz mieć ostatnie słowo. Rezerwację finalizujesz, dokonując wpłaty zaliczki.

Szachy

Kamper w Śląskie

 • od zł 529 za nocleg 
  (1)

  Chausson 716. Rok 2021. Bardzo dobrze wyposażony, komfortowy i funkcjonalny kamper dla 4 osób

  64Świerklaniec
 • od zł 463 za nocleg 

  Citroen Jumper Giotti Line 435

  77Częstochowa
 • od zł 508 za nocleg 

  Citroen Jumper Giotti Line 435

  77Częstochowa
 • od zł 353 za nocleg 
  (1)

  FORD RIMOR, 170 KM - automat

  55Bielsko-Biała
 • od zł 289 za nocleg 
  (1)

  CamperVan - VANEK - VW T6

  45Katowice
 • od zł 471 za nocleg 
  (2)

  LUKSUSOWY AUTOSTAR I730 LC PRIVILEGE INTEGRA

  44Bielsko-Biała
 • od zł 471 za nocleg 

  NOWY Roller Team Zefiro Plus 274 TL AUTOMAT

  66Siemianowice Śląskie
 • od zł 412 za nocleg 

  7 Osobowy, wygodny, przestronny DUŻO MIEJSCA

  77Żywiec
 • od zł 390 za nocleg 

  VW Grand California, 4-osobowy, Klimatyzacja, Automat, Markiza, Solary, Bardzo Bogate Wyposażenie

  44Częstochowa

Coś dla każdego

Wybierz spośród kilkudziesięciu unikalnych kamperów lub przyczep kempingowych i przeżyj niezapomnianą podróż z Camptoo! Szukasz pojazdu na weekendowy wypad lub dłuższą wyprawę? Z platformą Camptoo rezerwacja kampera lub przyczepy odbywa się szybko i sprawnie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzięki platformie do wynajmu kamperów i przyczep Camptoo możesz ruszyć w drogę bez obaw pojazdem, który posiada odpowiednie ubezpieczenie. Oferujemy w pełni bezpieczny system płatności, a dzięki opiniom innych podróżujących tworzymy społeczność, której możesz zaufać.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Zespół Camptoo jest do Twojej dyspozycji! Osobiste wsparcie jest naszym najwyższym priorytetem i zawsze chętnie udzielimy porad, gdy będziesz potrzebować naszej pomocy.
Lublin, Stare Miasto

Doświadczenia

sie 2022
Tak jak wspominałem przez telefon brak jest jasnej legendy na stronie którym kolorem szarym czy białym są oznaczone dni gdy kamper jest wolny do wynajęcia.

sie 2022
Jestem bardzo zadowolony z obługi przez Camptoo. Bezproblemowa obługa wynajmu wraz ze wszysykimi potrzebnymi informacjami. Dla kogoś kto pierwszy raz wynajmował kampera była to bułka z masłem:)

sie 2022
Wszystko przebiegało dobrze, ale dość niewygodnie, bo przez przeglądarkę internetową. Brakuje aplikacji, która byłaby jasna i przejrzysta. Jednak przy kolejnej okazji na pewno skorzystam z Waszych usług :)