Wynajem kamperów Łódź

Jestem elastyczny(-a)
Ocena:9.1 z 44136 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Do 40% taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Jeśli interesuje Cię wynajem kampera w Łodzi lub okolicy, skorzystaj z prostej w obsłudze platformy Camptoo Polska. Nasz portal oferuje wynajem kamperów i przyczep kempingowych, a także możliwość zamieszczenia własnego ogłoszenia wynajmu. Zapewniamy pełną obsługę, w tym bezpieczny system płatności oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie najmu. Odpowiadamy za weryfikację osób wynajmujących kampery i przyczepy oraz gwarantujemy wszystkie niezbędne dokumenty. Znajdź kampera do wynajęcia w Łodzi lub okolicach odpowiedniego dla siebie i ciesz się podróżowaniem tak, jak lubisz!

Wynajem kamperów w Łodzi - przeżyj niezapomnianą podróż!

Platforma Camptoo Polska umożliwi Ci wypożyczenie kampera lub przyczepy kempingowej w Łodzi lub okolicy w okazyjnej cenie i dowolnym terminie. Polecamy kampery na wynajem dwuosobowe lub dla całej rodziny, dostępne na doby lub tygodnie - wszystko w zależności od Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Co proponujemy?

 • Atrakcyjne ceny - w Camptoo oferujemy wynajem kamperów w Łodzi do 40 % taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach;
 • ubezpieczenie - wszystkie kampery do wynajęcia w Łodzi są ubezpieczone, gwarantujemy także bezpieczny system płatności;
 • całodobowe wsparcie - na platformie jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie najmu, gdyż wspólnie chcemy budować społeczność miłośników stylu podróżowania kamperem lub przyczepą kempingową.
Kampery w lesie

Kamper obszar Łódź

 • od zł 199 za nocleg 
  (4)

  VW Grand California 600. Zwinny, wygodny kamper dobrze wyposażony i niezależny od infrastruktury kempingowej

  44Rokiciny-Kolonia
 • od zł 376 za nocleg 

  Nowiutki Kamper-Promocja

  55Głowno
 • od zł 471 za nocleg 
  (1)

  Nowy kamper z alkową Łódź

  55Łódź
 • od zł 588 za nocleg 

  Dom na kółkach!

  64Łódź
 • od zł 353 za nocleg 

  Wynajem Nowego Kampera 2021 Łódź, Zgierz

  55Łódź
 • od zł 471 za nocleg 

  Benimar Tessoro 2021, wersja zimowa, idealny dla 4 osób

  46Łódź
 • od zł 500 za nocleg 

  Grand California 600 rocznik 2021 do wynajęcia, 4 osoby

  44Łódź
 • od zł 469 za nocleg 

  Nowy kamper Fiat Ducato

  55Piotrków Trybunalski
 • od zł 471 za nocleg 

  Nowy, dobrze wyposażony kamper Łódź

  55Łódź

Kampery do wynajęcia w Łodzi - różnorodna oferta dla każdego

Kampery do wynajęcia w Łodzi to oferta elastyczna i różnorodna pod względem ceny oraz rodzaju i wielkości pojazdów. Wybierając jako lokalizację wynajem kampera w Łodzi, określasz jedynie ilość osób i datę planowanej podróży, po czym odbierasz kampera w umówionym terminie. W naszej ofercie znajdziesz również kampery do wynajęcia w innych lokalizacjach - sprawdź także:

Oprócz Łodzi i wielu innych miejsc w Polsce do wyboru masz także aż 15 krajów, w tym Australię, Wielką Brytanię, Szwecję czy Finlandię. Wybierz zatem miejsce i długość podróży i przeżyj z nami przygodę swojego życia!

Łódź, Manufaktura

Doświadczenia

sie 2022
Jestem bardzo zadowolony z obługi przez Camptoo. Bezproblemowa obługa wynajmu wraz ze wszysykimi potrzebnymi informacjami. Dla kogoś kto pierwszy raz wynajmował kampera była to bułka z masłem:)

sie 2022
Wszystko przebiegało dobrze, ale dość niewygodnie, bo przez przeglądarkę internetową. Brakuje aplikacji, która byłaby jasna i przejrzysta. Jednak przy kolejnej okazji na pewno skorzystam z Waszych usług :)

sie 2022
Dużym plusem byłoby dodanie płatności przez ApplePay/GooglePay/Blik. Strona z płatnościami wyglada dość prosto i początkowo miałem obawy o bezpieczeństwo moich danych i ewentualna możliwość oszukania(scam). Cała reszta na +