Wynajmij kamper lub przyczepę przyjazne zwierzętom

Ocena:9.1 z 39058 recenzji
Szeroki wybór pojazdów przyjaznych zwierzętom
Wszystkie pojazdy z odpowiednim ubezpieczeniem
Wsparcie na każdym kroku
Wynajmij kamper lub przyczepę i ruszaj w drogę
Kampery i przyczepy na każdą kieszeń

Pies w kamperze i przyczepie kempingowej - zwierzaki mile widziane

Planujesz wakacje z pupilem? Z Camptoo wynajmiesz kampery przyjazne psom lub przyczepy kempingowe z miejscem dla psa, przystosowane do podróżowania ze zwierzętami. Wyjazd kamperem ze zwierzętami ma wiele zalet - główną jest możliwość zabrania pupila ze sobą w dowolne miejsce, bez konieczności organizowania opieki dla niego na czas wyjazdu. Wystarczy odpowiednio przygotować się do takiej podróży i skorzystać z możliwości, jaką jest wynajem kamperów przyjaznych dla psów.

Właściciele kamperów i przyczep w Camptoo sami decydują, czy chcą podróżować z psami, kotami i innymi zwierzętami. Jeśli decydujesz się na kampera z miejscem na psa, dzięki filtrom łatwo znajdziesz ogłoszenia pojazdów, które są przyjazne zwierzętom i będziesz mógł ruszyć w podróż ze swoim ukochanym przyjacielem!

Para z psem przed kamperem

Szeroki wybór kamperów przyjaznych zwierzętom

 • od zł 388 za nocleg

  Przestronny Czesiek

  55Gdańsk
 • od zł 388 za nocleg
  (2)

  Paker Automat

  66Gdańsk
 • od zł 412 za nocleg

  Prestiżowy Dethleffs dla pięciu osób

  55Gdańsk

Kampery przyjazne psom w Camptoo - możesz na nas liczyć!

Jeśli planujesz wypożyczenie kampera z miejscem dla psa, zawsze chętnie służymy pomocą. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w przeciągu kilku godzin. W razie potrzeby zawsze możesz również do nas zadzwonić. Oferujemy także kampery rodzinne oraz kampery luksusowe, jeśli potrzebujesz nieco wyższych standardów i chcesz zachować wysoki poziom komfortu podróżowania.

Wynajmowanie kampera przez platformę Camptoo jest łatwe i intuicyjne. Dzięki filtrom szybko znajdziesz pojazd, który odpowiada Twoim oczekiwaniom. Bez problemu skontaktujesz się z właścicielem kampera lub przyczepy poprzez komunikator, by dopytać o wszelkie szczegóły. Możesz wysłać zupełnie niezobowiązujące zapytanie, by uzyskać dodatkowe informacje i dopiero po ich uzyskaniu potwierdzić rezerwację wpłatą zaliczki. Co gwarantujemy, oferując kampery i przyczepy z miejscem dla psa?

 • Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu - wszystkie pojazdy posiadają odpowiednie ubezpieczenie, zapewniamy też życzliwą obsługę i bezpieczny system płatności;
 • wsparcie na każdym etapie najmu - chcemy wspólnie tworzyć wspólnotę, której możesz zaufać;
 • przyczepy i kampery przyjazne psom na każdą kieszeń - możesz wynająć kampera tanio lub drożej, w zależności od tego, jakie są Twoje oczekiwania dotyczące standardu i wyposażenia pojazdu.
Pies i właściciele na plaży

Co mówią inni

maj 2022
Bardzo przyjemna podróż. Kamper oczywiście jak najbardziej spełniający moje oczekiwania. Właściciel pojazdu bardzo miły, sympatyczny, rzeczowy. Dziękuję Danielu za tą niezwykłą sposobność podróżowania tak zacnym pojazdem i rozmowy na tematy "różne". Do zobaczenia znowu. Dziękuję i Pozdrawiam

maj 2022
Kamper bardzo fajny. Na dwie osoby wprost idealny. Dynamiczny i bardzo zwinny (co szczególnie przydaje się w miastach). Wyposażony prawie we wszystko ( brakowało tylko korkociągu do wina

lis 2021
Wszystko wzorowo. Kontakt telefoniczny szybki i konkretny. Kamper przygotowany na najwyższym poziomie, w perfekcyjnym stanie i zgodnie z opisem. Na pewno będę częściej korzystał z wypożyczenia kampera od Pana Rafała.