Jak działa wynajem kampera lub przyczepy kempingowej z Camptoo?

Ocena:9.1 z 39058 recenzji
Bogata baza kamperów i przyczep kempingowych
Wszystkie kampery i przyczepy są ubezpieczone
Wsparcie na każdym kroku
Kampery i przyczepy na każdą kieszeń
Nowa platforma w Polsce, której zaufało już ponad 100.000 osób w Europie i Australii

Chcesz wynająć pojazd? Zobacz, jakie to proste!

1. Znajdź kamper lub przyczepę dopasowane do Twoich potrzeb
2. Zadaj pytanie właścicielowi lub od razu rezerwuj
3. Potwierdzenie rezerwacji
Gotowy do podróży?

Odpowiedni pojazd na każdą przygodę

Znajdź pojazd dopasowany do Twoich potrzeb

Dobrze wiedzieć

Kaucja

Kaucja jest ustalana przez właściciela i wynosi zazwyczaj około 5000 zł w przypadku kampera lub około 2500 zł w przypadku przyczepy kempingowej i należy ją wpłacić najpóźniej na 1 dzień przed odbiorem kampera/przyczepy. Zostanie ona zwrócona w ciągu 5 dni roboczych po powrocie, oczywiście przy założeniu, że nie wystąpiły żadne szkody.

Odliczenia

Wysokość kaucji jest równa wkłądowi własnemu. Po zakończeniu okresu wynajmu najemca i właściciel muszą w ciągu 24 godzin poinformować nas, czy wystąpiły jakieś dopłaty, czy nie. Niektóre dopłaty mogą być wyrażone w cenie dopiero w późniejszym terminie: na przykład, jeśli doszło do uszkodzenia, ale nie zażądano jeszcze wyceny naprawy. Po wprowadzeniu wszystkich dopłat, całkowita kwota zostanie odjęta od kaucji.

Anulowanie rezerwacji

Może się zdarzyć, że będziesz musiał odwołać rezerwację. W takim przypadku będą obowiązywać zasady* anulowania rezerwacji, które określił właściciel pojazdu.

Warunki anulowania obowiązują tylko wtedy, gdy rezerwacja zostanie anulowana po wpłaceniu zaliczki. Jeśli nie dokonano jeszcze wpłaty, warunki anulowania nie mają zastosowania i najemca może anulować rezerwację bezpłatnie. Jeśli płatność została już dokonana, obowiązują warunki anulowania rezerwacji Camptoo.

*Sprawdź:
Elastyczne zasady anulowania.
Bezpieczne zasady anulowania.

kamper na drodze

Co mówią inni

maj 2022
Bardzo przyjemna podróż. Kamper oczywiście jak najbardziej spełniający moje oczekiwania. Właściciel pojazdu bardzo miły, sympatyczny, rzeczowy. Dziękuję Danielu za tą niezwykłą sposobność podróżowania tak zacnym pojazdem i rozmowy na tematy "różne". Do zobaczenia znowu. Dziękuję i Pozdrawiam

maj 2022
Kamper bardzo fajny. Na dwie osoby wprost idealny. Dynamiczny i bardzo zwinny (co szczególnie przydaje się w miastach). Wyposażony prawie we wszystko ( brakowało tylko korkociągu do wina

lis 2021
Wszystko wzorowo. Kontakt telefoniczny szybki i konkretny. Kamper przygotowany na najwyższym poziomie, w perfekcyjnym stanie i zgodnie z opisem. Na pewno będę częściej korzystał z wypożyczenia kampera od Pana Rafała.