Jak działa wynajem kampera lub przyczepy kempingowej z Camptoo?

Ocena:9.1 z 43942 recenzji
Bogata baza kamperów i przyczep kempingowych
Wszystkie pojazdy posiadają odpowiednie ubezpieczenie
Wsparcie na każdym kroku
Kampery i przyczepy na każdą kieszeń
Nowa platforma w Polsce, której zaufało już ponad 100.000 osób w Europie i Australii
Gotowy do podróży?

Odpowiedni pojazd na każdą przygodę

Znajdź pojazd dopasowany do Twoich potrzeb

Dobrze wiedzieć

Kaucja

Kaucja jest ustalana przez właściciela i wynosi zazwyczaj około 5000 zł w przypadku kampera lub około 2500 zł w przypadku przyczepy kempingowej i należy ją wpłacić najpóźniej na 1 dzień przed odbiorem kampera/przyczepy. Zostanie ona zwrócona w ciągu 5 dni roboczych po powrocie, oczywiście przy założeniu, że nie wystąpiły żadne szkody.

Odliczenia

Wysokość kaucji jest równa wkłądowi własnemu. Po zakończeniu okresu wynajmu najemca i właściciel muszą w ciągu 24 godzin poinformować nas, czy wystąpiły jakieś dopłaty, czy nie. Niektóre dopłaty mogą być wyrażone w cenie dopiero w późniejszym terminie: na przykład, jeśli doszło do uszkodzenia, ale nie zażądano jeszcze wyceny naprawy. Po wprowadzeniu wszystkich dopłat, całkowita kwota zostanie odjęta od kaucji.

Anulowanie rezerwacji

Może się zdarzyć, że będziesz musiał odwołać rezerwację. W takim przypadku będą obowiązywać zasady* anulowania rezerwacji, które określił właściciel pojazdu.

Warunki anulowania obowiązują tylko wtedy, gdy rezerwacja zostanie anulowana po wpłaceniu zaliczki. Jeśli nie dokonano jeszcze wpłaty, warunki anulowania nie mają zastosowania i najemca może anulować rezerwację bezpłatnie. Jeśli płatność została już dokonana, obowiązują warunki anulowania rezerwacji Camptoo.

*Sprawdź:
Elastyczne zasady anulowania.
Bezpieczne zasady anulowania.

kamper na drodze

Co mówią inni

sie 2022
Wspaniały wyjazd. Samochód i wyposażenie w idealnym stanie. Wnętrze sterylnie czyste a kontakt z Łukaszem na najlepszym poziomie. Polecam każdemu wynajęcie tego kampera!

sie 2022
Kamper tak jak w opisie, pachnący, nowiutki, wygodny. Automatyczna skrzynia biegów, niezastąpiona i w mieście i w trasie. Wlaściciel, pan Jan jest przemiłym człowiekiem, elastycznym co do godziny wypożyczenia (jeśli tylko ma taką możliwość) Dziękujemy za udostępnienie pana auta, na naszą wakacyjną przygodę :) Z czystym sumieniem mogę polecić i obsługę i auto.

lip 2022
bardzo dobrze wyposażony kamper , stan jak nowy , mocny oszczędny silnik , dobre rozmieszczenie w środku , dobrze wykonany , będziemy bardzo miło wspominać 2 tygodnie w tym kamperze ... Właściciel życzliwy , pomocny , wszystko dokładnie wytłumaczył i pokazał i pomimo że była to nasza pierwsza wyprawa kamperem to nie mieliśmy najmniejszych problemów , wszystko bardzo profesjonalnie :-)