Wynajmij przyczepę kempingową z Camptoo

Ocena: 9.1 z 37313 recenzji

 Publikuj swoje ogłoszenie bez zobowiązań

Podczas rejestracji swojego pojazdu, podpowiemy Ci jakie stawki do niego pasują w naszym kalkulatorze. Tworzenie ogłoszenia na stronie Camptoo jest bardzo łatwe i zajmuje max 30 minut. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania, zanim ogłoszenie zostanie opublikowane. Jak tylko traficie do naszej bazy przyczep kempingowych, zaczną spływać zapytania o wynajem.

 Wynajmuj swoją przyczepę z odpowiednim ubezpieczeniem

Wynajmowanie innym swojej przyczepy przez stronę Camptoo wymaga odpowiedniego ubezpieczenia pojazdu, które uwzględnia wynajem. Taka pełna polisa zapewnia bezpieczeństwo zarówno wynajmującemu, jak i najemcy. Warto sprawdzić szczegółowe warunki swojego ubezpieczenia z agentem ubezpieczeniowym, aby upewnić się, czy dopuszczają one prywatny wynajem. Ubezpieczalnie często ustanawiają dodatkowe obostrzenia dotyczące wynajmu, na przykład wiek kierowcy. Należy je uwzględnić określając specyfikacje swojego ogłoszenia

Czas na zapytania o rezerwacje

Dodałeś swoje ogłoszenie! Przez jakiś czas znajdzie się ono na szczycie wyszukiwania, abyś mógł otrzymać pierwsze zapytania i przetestować system. Pokaże Ci to również, jakie zainteresowanie wzbudza Twoja przyczepa! Powiadomienie o zainteresowaniu Twoim pojazdem otrzymasz na email lub smsem. Camptoo dokłada wielu starań, aby zapewnić wysoką obecność w wyszukiwaniach we wszystkich kanałach sprzedaży.

Zaakceptuj zapytanie o rezerwację

Do Ciebie zawsze należy decyzja czy potwierdzić rezerwację, czy nie. Potencjalny najemca wyśle do Ciebie wiadomość z informacją o sobie i o planach podróży. Jeśli nie jesteś przekonany, to możesz poczytać więcej o użytkowniku na jego profilu. Możesz wysłać do niego wiadomość, jeśli chcesz rozwiać wątpliwości. Akceptując rezerwację, zgadzasz się na warunki najmu obowiązujące w Camptoo.

Camptoo sprawdza najemców

Przed opłatą za rezerwację najemca musi przedstawić swoje prawo jazdy. W ten sposób Camptoo potwierdza tożsamość najemcy i ważność prawa jazdy.

Najemca opłaca rezerwację

Camptoo zajmuje się pobraniem wszelkich opłat za rezerwację, w tym kaucji. Rezerwacja zostaje ostatecznie potwierdzona zaraz po opłaceniu pierwszej części kwoty najmu.

Kaucja i potrącenia

Sam określasz wysokość potrącenia z kaucji za poszczególne zdarzenia (zgodnie z polisą ubezpieczeniową). Zalecamy ustawienie wysokości kaucji na poziomie udziału własnego w szkodzie zgodnie z polisą. Camptoo przechowuje kaucję od chwili rozpoczęcia podróży do czasu jej zakończenia. W zależności od kraju Camptoo oferuje również ubezpieczenia od potrąceń z kaucji

Najemca zwraca przyczepę

Sprawdzasz przyczepę razem z najemcą i zgłaszasz wszelkie dodatkowe opłaty bezpośrednio w formularzu przekazania pojazdu online. Najczęściej przyczepa wraca czysta i w dobrym stanie. Jeśli zdarzą się jakiekolwiek problemy, wszystko można załatwić przez nasze centrum wsparcia, w tym wszelkie dodatkowe opłaty. W ten sposób najemcy mogą cieszyć się urlopem i przygodą w Twojej przyczepie, a Ty spokojnie czekasz na zwrot mając wsparcie platformy Camptoo!


Oblicz, ile możesz zarobić

Doświadczenia użytkowników

Nasi właściciele na Camptoo

Doświadczenia

Nasi właściciele o najemcach

Doświadczenia