Wynajęcie kampera lub przyczepy w Warszawie

Ocena:9.1 z 36688 recenzji
Dostępna duża ilość kamperów
Do 40% taniej niż w tradycyjnych wypożyczalniach
Odpowiednio ubezpieczone kampery
Wsparcie 24/7
Zarezerwuj kamper w pobliżu i zaplanuj własną trasę

Poznaj Warszawę i jej okolice

Będąc zarówno stolicą, jak i jednym z najbardziej znanych polskich miast, Warszawa ma wiele do zaoferowania. Nowoczesne muzea, historyczne miejsca, Bulwary Wiślane – poczuj atmosferę tego wyjątkowego miejsca! A jeśli chcesz uciec z miasta to wypożyczenie kampera lub przyczepy kempingowej umożliwi Ci bezproblemowe  zwiedzanie okolicy.

Kampery i przyczepy kempingowe w Warszawie

Tutaj w Camptoo oferujemy szeroki wybór prywatnych przyczep kempingowych i kamperów do wynajęcia w całej Polsce. Znajdź pojazd do wynajęcia w Warszawie lub okolicach, który spełnia Twoje potrzeby i zacznij odkrywać stolicę i region Mazowsza.

Warszawa Plac Zamkowy

Kampers w pobliżu Warszawa

Coś dla każdego

Wybierz spośród kilkudziesięciu unikalnych kamperów lub przyczep kempingowych i przeżyj niezapomnianą podróż z Camptoo! Szukasz pojazdu na weekendowy wypad lub dłuższą wyprawę? Z platformą Camptoo rezerwacja kampera lub przyczepy odbywa się szybko i sprawnie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzięki platformie do wynajmu kamperów i przyczep Camptoo możesz ruszyć w drogę bez obaw pojazdem, który posiada odpowiednie ubezpieczenie. Oferujemy w pełni bezpieczny system płatności, a dzięki opiniom innych podróżujących tworzymy społeczność, której możesz zaufać.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Zespół Camptoo jest do Twojej dyspozycji! Osobiste wsparcie jest naszym najwyższym priorytetem i zawsze chętnie udzielimy porad, gdy będziesz potrzebować naszej pomocy.
Kamper w blasku zachodzącego słońca

Doświadczenia

O nas

Camptoo to szansa, by podzielić się przyjemnością podróżowania kamperem lub przyczepą kempingową z ludźmi w całej Europie. Robimy to dostarczając niezawodną i inspirującą platformę, dzięki której właściciele mogą bezpiecznie wynająć swoje pojazdy, a najemcy łatwo znaleźć kamper lub przyczepę dopasowane idealnie do własnych potrzeb.

Poznaj zespół Camptoo