Jak wynająć tanio kampera?

Kamper lub przyczepa kempingowa to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu blisko natury, w spokoju, z dala od miejskiego gwaru i tłumu.

Tani kamper to dodatkowo sposób na wakacje na własnych zasadach – podróżujesz, dokąd chcesz i zatrzymujesz się w miejscach, które sam wybierzesz. Czy jednak możliwy jest wynajem kampera tanio i ile naprawdę kosztuje jego wynajęcie? Zastanawiając się nad taką formą spędzenia wakacji musisz pamiętać, że kamper będzie dla Ciebie nie tylko środkiem transportu, ale miejscem do spania i odpoczynku. Choć wynajęcie kampera może wydawać się kosztowną opcją, jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie korzyści, zauważysz, że w efekcie taka forma wakacji bardzo się opłaca. Dowiedz się zatem, ile kosztuje wynajęcie kampera i czy można wynająć go tanio.

Koszt wynajęcia kampera – co musisz wiedzieć?

Wakacje w kamperze to może nie najtańszy, ale z pewnością jeden z najciekawszych sposobów na spędzanie urlopu czy chociażby weekendowego wypadu. Oferta wynajmu kamperów jest bardzo bogata – masz do wyboru zarówno małe kampery, jak i kampery rodzinne lub kampery przyjazne zwierzętom, przystosowane do podróżowania ze zwierzętami. Możesz wynająć kampera z podstawowym wyposażeniem lub sprawdzić ofertę kamperów luksusowych i zdecydować się na wysoki poziom komfortu podczas wyjazdu. Koszt wynajęcia kampera zależy od wielu czynników – są to między innymi:

  • rodzaj wynajmowanego pojazdu – im droższy i bardziej komfortowy model kampera, tym oczywiście cena jego wynajmu będzie wyższa;
  • czas, w jakim chcesz wynająć kampera – wakacje, długie weekendy, ferie i popularne święta to zwykle okresy, kiedy koszt wynajęcia kampera wzrośnie;
  • długość okresu wynajmu – niekiedy koszt rezerwacji kampera na krótszy okres (np. weekend) będzie wyższy niż w przypadku wynajęcia kampera np. na tydzień lub dłużej – warto wcześniej to sprawdzić.

Przed wynajęciem auta zawsze dowiedz się również, co dokładnie obejmuje oferta, a za co będzie trzeba dodatkowo zapłacić – pozwoli Ci to dokładnie obliczyć koszty wynajmu i uniknąć niespodzianek związanych z dodatkowymi opłatami.

Wynajem kampera – co obejmuje cennik?

Podróżowanie kamperem to wspaniały sposób na wakacje z najbliższymi oraz niepowtarzalna okazja, by poczuć smak przygody, wolności i bliskości z przyrodą. A to wszystko w komfortowych warunkach, jakie oferuje wynajem kampera. Jeśli zależy Ci, by wynająć kampera tanio, sprawdź dokładnie, co obejmuje cena wynajmu. Za co płacisz wypożyczając kampera?

  • Cena za samochód – jeśli dysponujesz nieograniczonym budżetem, możesz wynająć kampera nawet za ponad tysiąc złotych za dobę. Kampery za tę cenę są luksusowe, bogato wyposażone i bardzo wygodne. Jeśli jednak zależy Ci na niższych kosztach, na rynku znajdziesz szeroki wybór kamperów w przedziale cenowym między 550 a 750 złotych brutto. Są też oferty wynajmu kampera za niższą kwotę. Koszty wynajmu kampera maleją, jeśli podróżujesz w większym gronie – wówczas cena rozkłada się na liczbę osób.
  • Opłata serwisowa – jest to w większości wypożyczalni dodatkowa, jednorazowa opłata, o którą wzrośnie ostateczna cena za wynajem kampera. W zamian za to otrzymujesz zatankowany, wyczyszczony, sprawny pojazd, butlę z gazem oraz specjalną chemię i papier do toalety kasetowej.
  • Kaucja – w razie uszkodzenia pojazdu z Twojej winy, z kaucji pobierana jest odpowiednia kwota.

Jeśli dobrze przeanalizujesz wszystkie opcje wynajmu kampera, okazuje się, że może to być wydatek w zasięgu Twoich możliwości. Ceny za wynajem kampera na pierwszy rzut oka wydają się wysokie. Weź jednak pod uwagę, że koszty zakupu samochodu, odpowiedniego wyposażenia go, a następnie utrzymania w jak najlepszym stanie nie należą do niskich. Jeśli jednak dobrze zaplanujesz wyjazd, wakacje w kamperze mogą okazać się tańsze niż te spędzone w hotelu. Z pewnością również będą ciekawsze i pełne niezapomnianych przygód!

_____________________________________________________________________ 

Platforma Camptoo Polska to bogata oferta wynajmu kamperów i przyczep kempingowych umożliwiająca zarówno wypożyczenie kampera lub przyczepy, jak i zamieszczenie własnego ogłoszenia wynajmu. Zapewniamy pełną obsługę, w tym bezpieczny system płatności, ubezpieczone kampery i przyczepy kempingowe oraz kompleksowe wsparcie klienta na każdym etapie najmu. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>