Ubezpieczenie tylko na czas wynajmu kampera!

Wszyscy na to czekaliśmy i wreszcie możemy ogłosić, że Camptoo udostępnia opcję ubezpieczenia okresowego z Omocom!

Nie ma co zaprzeczać, że kampery to pojazdy kosztowne. Niektóre mają, na przykład, specjalnie przystosowane szyby przednie i boczne warte nawet kilkanaście tysięcy złotych. Podobnie jest z innymi częściami, których koszt wymiany i naprawy może być o wiele wyższy niż w wypadku zwykłego samochodu. Dlatego ubezpieczenia dla tych pojazdów sporo kosztują. Żeby te koszty nie były zbyt dużym obciążeniem, właściciele kamperów często decydują na wynajmowanie pojazdów. W ten sposób zarabiają one na swoje utrzymanie. Problem jednak w tym, że składka za ubezpieczenie wynajmowanego pojazdu jest niekiedy nawet trzykrotnie wyższa niż kampera niewypożyczanego. Rozwiązaniem są dodatkowe ubezpieczenia krótkoterminowe dokładnie dopasowane do czasu wynajmu.

Współpracując z Camptoo firma Omocom stworzyła ubezpieczenie krótkoterminowe na rynek polski, które sprawdza się doskonale kiedy planujesz wynająć swojego kampera z pełnym ubezpieczeniem, ale chcesz płacić składkę tylko w czasie, kiedy rzeczywiście wynajmujesz swój pojazd. Ubezpieczenie pasuje do niemal wszystkich pojazdów kempingowych, od kamperów po przyczepy. Dzięki integracji z platformą Camptoo procedura ubezpieczenia jest bardzo prosta. Tworząc ogłoszenie swojego pojazdu możesz od razu złożyć wniosek o krótkoterminowe ubezpieczenie na wynajem. Płaci się tylko za okres wynajmu. Kiedy właściciel korzysta ze swojego kampera bądź przyczepy, działa jego prywatne ubezpieczenie; kiedy wypożycza swój pojazd, działa ubezpieczenie okresowe. Okres ochrony rozpoczyna się z chwilą odbioru pojazdu przez najemcę, a kończy w momencie zwrotu pojazdu.

Jeśli wysoki koszt ubezpieczenia kampera lub przyczepy z opcją wynajmu powstrzymywał Cię przed decyzją o wynajmie pojazdu to teraz możesz sam kontrolować kiedy, komu i za ile wynajmiesz swojego kampera, a dodatkowe ubezpieczenie wykupisz tylko na okres najmu! A to wszystko bez ryzyka utraty własnych zniżek!

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu krótkoterminowym z Camptoo!

_____________________________________________________________________
Dzięki wypożyczaniu swojego kampera czy przyczepy kempingowej możesz pokryć koszty utrzymania swojego pojazdu oraz uzyskać dodatkowe źródło dochodu, a przy tym dzielić się radością podróżowania z inną osobą! Zainteresowany? Kliknij tutaj, aby dodać swój pojazd do floty Camptoo. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas i zadaj pytanie.
Dziel się pasją swobodnego podróżowania!
Zespół Camptoo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>