Gadżety są ważne, szczególnie w kamperze (część 1)

Od kilku tygodni w zespole Camptoo trwa gorąca debata na temat tzw. gadżetów. Sprawa może wydawać się błaha, ale biorąc pod uwagę, że wybieramy nagrodę dla aktywnych właścicieli kamperów i przyczep na naszej platformie, to już nie przelewki. Ręczniki, termosy, panele PV, kawiarki, ładowarki, przedłużacze, prysznice – lista zgłoszonych w zespole pomysłów dosłownie nie ma końca, co chwila pojawiają się nowe.

Zwiedzając targi Caravan Salon Warsaw 2021 zwracaliśmy szczególną uwagę na stoiska z akcesoriami, było w czym wybierać, jak podczas całych targów. Inspiracja pojawiła się jednak w strefie biwakowej – tam biło serce targów i całej caravaningowego środowiska. Setki przyczep i kamperów, doskonała atmosfera i piękna pogoda. Czego chcieć więcej! Niewiele myśląc zaczepiliśmy kilka osób i zapytaliśmy o ten najlepszy gadżet, mały lub duży, do kampera/przyczepy. Zabawa była przednia, żałujemy tylko, że pomysł tej spontanicznej ankiety pojawił się tuż przed wyjazdem. W przyszłości będzie tego więcej, a każdy z ankietowanych otrzyma od nas piękny kubek Camptoo!

  1. Monika wie co mówi i zdecydowanie ma mój głos (sunnycampers)

  1. Będzie się piekło (piotrszymanski)

  1. Zaskakujące, ale nie dla rodzin (monika.lach)

  1. Coś dla mnie, słabo mi idą manewry… (dariusz.jajko)

  1. Bez niego nigdzie się nie ruszam…(barbaranicgorska)

  1. Nie przetwory ale… (karweta)

  1. Tutaj dwa w jednym, ale jeden wystarczy za wszystko (mpudełko)

Część druga już wkrótce, a kolejne ankiety przed nami.

_____________________________________________________________________
Dzięki wypożyczaniu swojego kampera czy przyczepy kempingowej możesz pokryć koszty utrzymania swojego pojazdu oraz uzyskać dodatkowe źródło dochodu, a przy tym dzielić się radością podróżowania z inną osobą! Zainteresowany? Kliknij tutaj, aby dodać swój pojazd do floty Camptoo. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas i zadaj pytanie.
Dziel się pasją swobodnego podróżowania!
Zespół Camptoo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>