Najbardziej odjechany kamper w Polsce?

Większość kamperów, jakie spotykamy na kempingach, to białe i bardzo do siebie podobne pojazdy. Tymczasem z poznańskiej Śródki wyjechał na drogi szalony kamper, który od frontu kojarzy się z Gwiezdnymi Wojnami, a ku tyłowi nawiązuje do stylistyki street-artu. Wygląda jakby w podróż ruszył kawałek muru z profesjonalnym graffiti. Wyjątkowy kamper Fiat Ducato zdobiony street artowymi rysunkami jest od niedawna dostępny w ofercie Camptoo.

Zobacz ogłoszenie na platformie Camptoo. 

Fot. Daniel Heina

Fot. Daniel Heina

 

Przeczytaj CAŁY ARTYKUŁ.

Fot. Daniel Heina

Fot. Daniel Heina

——————————————————–

Camptoo to platforma ‘sharing economy łącząca właścicieli kamperów i przyczep kempingowych z chętnymi do ich wynajęcia. Jej celem jest umożliwienie wynajmu pojazdów tak łatwo i prosto, jak to tylko możliwe. Platforma Camptoo to także dostęp do blisko 5 tysięcy kamperów we wszystkich krajach, w których działa. Dzięki temu możemy zdecydować się na wynajem w kraju i wyruszyć nim w podróż (również za granicę) albo znaleźć interesujący nas pojazd za granicą (np. w Wielkiej Brytanii) dolecieć samolotem i odebrać rezerwację w wybranym terminie i miejscu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas i zadaj pytanie.

Niezapomnianych przeżyć w drodze!

Zespół Camptoo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>