Camptoo w Polsce – co o nas piszą?

Platforma Camptoo weszła na polski rynek w czerwcu 2021r., równocześnie z pojawieniem się jej także w Finlandii i Szwecji. Jak postrzegana jest w ogólnopolskich mediach? O czym się pisze i na co zwraca się uwagę? Oto krótki przegląd prasowych wzmianek o Camptoo  w Polsce.

“…wejście Camptoo na polski rynek daje możliwość wynajmu kamperów i przyczep nie tylko na terenie Polski. Platforma daje dostęp do blisko 5 tysięcy kamperów we wszystkich 15 krajach, w których działa. Dzięki temu możemy zdecydować się na wynajem w kraju i wyruszyć nim w podróż (również za granicę) albo znaleźć interesujący nas pojazd za granicą (np. w Australii), dolecieć samolotem i odebrać rezerwację w wybranym terminie i miejscu.

Jak przekonują twórcy, rozwiązanie jest bezpieczne i nieskomplikowane. Camptoo zajmuje się wyszukiwaniem odpowiednich klientów dla wynajmującego, dba o rozliczenia finansowe i wszystkie dokumenty oraz pomaga z ubezpieczeniem. Sprawdzana jest również historia kierowcy, jego prawo jazdy, tożsamość i wszystkie dokumenty. Ale ostatnie słowo i tak należy do wynajmującego. To on decyduje i ma pełną kontrolę, komu i kiedy wynajmie swój pojazd.”
My Company 

“Mamy Airbnb, Booking i miejski car-sharing. Zdążyliśmy się przyzwyczaić do wynajmowania pokoi, domów i apartamentów od innych osób przez aplikacje oraz współdzielenia środków transportu. A gdyby można było wynająć apartament i transport w jednym? I pojechać z nim w dowolne miejsce na świecie? W ten sposób działa Camptoo, czyli platforma do wynajmu kamperów i przyczep kempingowych od prywatnych właścicieli, która właśnie wchodzi do Polski (…) Camptoo jest intuicyjne i działa w podobny sposób, jak platformy do wynajmowania pokoi, apartamentów lub domów. Wystarczy wybrać termin rezerwacji kampera, miejsce odbioru, liczbę podróżujących i pozwolić wyszukiwarce znaleźć propozycję. Po znalezieniu interesującego kampera lub przyczepy można zrobić rezerwację, opłacić zaliczkę i odebrać pojazd w wybranym terminie i miejscu.”
Wprost

“Dla wielu kupno kampera — nawet używanego — jest jednak niemożliwe ze względu na wysokie ceny. Z kolei decydując się na wyjazd na ostatnią chwilę, nie mamy gwarancji, że w wypożyczalni coś wynajmiemy. Wtedy zostaje trzecia opcja – wynajem od prywatnych właścicieli. Takie rozwiązanie wchodząca do Polski platforma Camptoo. Działa już w 15 krajach, oferując łącznie 15 tys. kamperów. Dzięki takiemu rozwiązaniu korzystać mają obie strony – nieużywany kamper “zarabia” na siebie, a zainteresowani nie muszą odbijać się od wypożyczalni z zapełnionymi grafikami.”
WP Autokult

____________________________________________________________________

Co to jest Camptoo?

Jesteśmy platformą sharing economy do wynajmu, która łączy właścicieli przyczep kempingowych i kamperów z podróżnymi zainteresowanymi wypożyczeniem pojazdu.

Dowiedz się, jak działa Camptoo! 

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli posiadasz kampera lub przyczepę kempingową, możemy pomóc Ci ją wynająć, w czasie, gdy sam/a nie korzystasz z pojazdu. Zakup kampera, to poważna inwestycja, a roczne koszty utrzymania są wysokie. Szkoda, by przez większość czasu kamper lub przyczepa stały nieużywane, gdy mogłyby zapracować na zwrot inwestycji w kilka lat wynajmowania ich innym! Dzięki platformie Camptoo, która w 2020r. została uznana za jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie, możesz uzyskać dodatkowy dochód. Już teraz utwórz tutaj ogłoszenie dla swojego pojazdu i bądź jednym z pierwszych właścicieli kamperów i przyczep kempingowych, którzy będą stanowić trzon polskiej platformy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>