Kampery i przyczepy – atrakcyjne ogłoszenie = więcej rezerwacji!

Jak sprawić, by ogłoszenie Twojego kampera lub przyczepy kempingowej przyciągało uwagę? Co, oczywiście, przekłada się na większą ilość zapytań o rezerwacje! Mamy dla Ciebie kilka przydatnych wskazówek.

  1. Kalendarz to podstawa

Najczęstszym powodem anulowania rezerwacji przez właścicieli to niedostępny pojazd w żądanym terminie. Dlatego tak ważne jest aktualizowanie kalendarza na stronie Camptoo. Anulowanie rezerwacji przez właściciela osłabia ranking ogłoszenia i w przyszłości będzie się ono pojawiało na dalszych pozycjach.

Przeczytaj też Jak działa kalendarz rezerwacji Camptoo?

  1. Stawki

Analizujemy stawki nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Korzystając z aktualnej popularności kamperów, stawki za wynajem zaczęły niebezpiecznie szybować. Część właścicieli decyduje się na początkowe obniżenie swoich stawek o 5-10%, dzięki czemu szybciej przyciągają chętnych najemców. Po pierwszych opłaconych rezerwacjach, ich ogłoszenia zdobywają pozytywne recenzje i pojawiają się na szczycie wyszukiwań. Można wtedy rozważyć powrót do wyższych stawek lub pozostać przy niższych, jeśli poziom rezerwacji z Camptoo pozwoli zaoszczędzić na reklamie w innych miejscach.

Przeczytaj relację z pierwszej ręki, czyli Okiem właściciela kampera.

  1. Właściciel

Opis właściciela pojazdu to najczęstszy czynnik decydujący o wyborze jednej z kilku podobnych ofert. Szkoda zaniedbywać tak prosty sposób na zwiększenie swojej szansy na kolejną rezerwację. Jeśli Twój kamper jeszcze nie znalazł chętnych, sprawdź czy opis pojazdu, zdjęcia i opis Was samych można poprawić. W razie wątpliwości zadzwoń do naszych konsultantów, chętnie pomożemy.

  1. Czas reakcji

Dynamika procesu wynajmu i decyzji podejmowanych przez osoby poszukujące ofert wynajmu nie pozostawiają nam wiele czasu. Od chwili zapytania o rezerwację właściciel ma 24 godziny na odpowiedź i tutaj wiele można poprawić. Wszystkie operacje można wykonać na telefonie więc pozostaje tylko czujnie odczytywać wiadomości z platformy Camptoo.

Przed nami jeszcze wiele tygodni wynajmów w tym roku. Warto popracować nad swoim ogłoszeniem, aby dołączyć do właścicieli otrzymujących liczne zapytania i rezerwacje.

_____________________________________________________________________
Dzięki wypożyczaniu swojego kampera czy przyczepy kempingowej możesz pokryć koszty utrzymania swojego pojazdu oraz uzyskać dodatkowe źródło dochodu, a przy tym dzielić się radością podróżowania z inną osobą! Zainteresowany? Kliknij tutaj, aby dodać swój pojazd do floty Camptoo. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas i zadaj pytanie.
Dziel się pasją swobodnego podróżowania!
Zespół Camptoo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>