Zarabiaj polecając innych! Ruszył program polecania właścicieli pojazdów.

Camptoo uruchamia w Polsce program polecenia właścicieli pojazdów

Podobnie jak w innych krajach, rusza program polecania właścicieli kamperów i przyczep kempingowych. Czy wiedzieliście, że za polecenie można zarobić 400zł? Wystarczy udostępnić dedykowany link rodzinie, przyjaciołom  lub znajomym, a ich zadaniem będzie dodać swoje ogłoszenie.

Wysyłasz link do zainteresowanych właścicieli kamperów i przyczep, a oni  z tym linkiem mogą założyć konto i umieścić swoje ogłoszenie.  Przy pierwszej opłaconej rezerwacji ich pojazdu, do Was popłynie 400zł. Poczytajcie więcej na stronie [więcej informacji tutaj] i dzielcie się swoim spersonalizowanym linkiem!

_____________________________________________________________________

Camptoo to platforma ‘sharing economy łącząca właścicieli kamperów i przyczep kempingowych z chętnymi do ich wynajęcia. Jej celem jest umożliwienie wynajmu pojazdów tak łatwo i prosto, jak to tylko możliwe. Platforma Camptoo to także dostęp do blisko 5 tysięcy kamperów we wszystkich krajach, w których działa. Dzięki temu możemy zdecydować się na wynajem w kraju i wyruszyć nim w podróż (również za granicę) albo znaleźć interesujący nas pojazd za granicą (np. w Wielkiej Brytanii) dolecieć samolotem i odebrać rezerwację w wybranym terminie i miejscu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas i zadaj pytanie.

Niezapomnianych przeżyć w drodze!

Zespół Camptoo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>