Jak wynająć od kogoś kampera/przyczepę? Instrukcja krok po kroku.

Chcesz wyruszyć w podróż kamperem lub przyczepą kempingową? Szukasz pojazdu, który odpowiadałby Twoim oczekiwaniom? Podpowiemy, krok po kroku, jak wynająć kamper lub przyczepę przez platformę Camptoo. Możesz też pobrać instrukcję Jak wynająć kamper lub przyczepę przez platformę Camptoo – instrukcja krok po kroku.

Flota pojazdów Camptoo codziennie bogaci się o nowe pojazdy. Możesz przeglądać je do woli, ustawiać filtry, by znaleźć kamper lub przyczepę, które będą pasowały do Twoich planów podróży. Aby przejrzeć bazę naszych pojazdów, kilknij:
BAZA POJAZDÓW – wówczas zobaczysz wszystkie pojazdy w bazie Camptoo;
ZAPISZ SIĘ – po zarejestrowaniu się przejdziesz do wyszukiwarki;
FILTR – od razu określ interesujący Cię termin (ewentualnie miejsce odbioru) i sprawdź, jakie pojazdy są w tym czasie dostępne.

Po znalezieniu odpowiedniego pojazdu skontaktuj się z właścicielem przez komunikator (WYŚLIJ WIADOMOŚĆ), jeśli chcesz dopytać o szczegóły  lub od razu POPROŚ O REZERWACJĘ. Ważne – to nie jest jeszcze wiążąca decyzja. Rezerwacja zostaje zatwierdzona dopiero wtedy, gdy właściciel pojazdu zaakceptuje Twoją prośbę.

Aby dokonać niezobowiązującej wstępnej rezerwacji zarejestruj się i podaj szczegóły swojej podróży:

Po wysłaniu wiadomości  właściciel pojazdu powinien w przeciągu 24h odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Jeśli Twoja prośba o rezerwację zostanie zaakceptowana przez właściciela otrzymasz wiadomość z prośbą o wpłacenie zaliczki/pełnej kwoty (w zależności od terminu rozpoczęcia podróży). Dopóki nie potwierdzisz rezerwacji przedpłatą, dany pojazd może z w tym terminie zarezerwować inna osoba. Po podaniu danych z prawa jazdy możesz już ostatecznie potwierdzić rezerwację płacąc  za wynajem za pośrednictwem bezpiecznej platformy płatności online Camptoo. W każdej chwili możesz sprawdzić status swojej rezerwacji logując się na swoje konto. Nie martw się o terminy pozostałych płatności – jeśli wpłacona została tylko zaliczka Camptoo automatycznie wyśle Ci przypomnienie o konieczności uregulowania  pozostałej kwoty oraz kaucji w odpowiednim czasie. Zostaniesz poproszony również o przesłanie zdjęcia prawa jazdy do weryfikacji, ponieważ platforma Camptoo dokładnie sprawdza zarówno właścicieli, jak i wynajmujących.

Po uregulowaniu wszelkich formalności ustal z właścicielem szczegóły odbioru pojazdu i…
zacznij się pakować! Wspaniała podróż przed Tobą 🙂

Przeczytaj o pierwszej podróży kamperem Karoliny w Onet Podróże. Karolina przetestowała wynajęcie pojazdu przez platformę Camptoo i opowiada szczerze o plusach i minusach takiej formy podróżowania.

Camptoo to platforma ‘sharing economy łącząca właścicieli kamperów i przyczep kempingowych z chętnymi do ich wynajęcia. Jej celem jest umożliwienie wynajmu pojazdów tak łatwo i prosto, jak to tylko możliwe. Platforma Camptoo to także dostęp do blisko 5 tysięcy kamperów we wszystkich krajach, w których działa. Dzięki temu możemy zdecydować się na wynajem w kraju i wyruszyć nim w podróż (również za granicę) albo znaleźć interesujący nas pojazd za granicą (np. w Wielkiej Brytanii) dolecieć samolotem i odebrać rezerwację w wybranym terminie i miejscu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas i zadaj pytanie.

Niezapomnianych przeżyć w drodze!

Zespół Camptoo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>