Jak dodać bezpłatne ogłoszenie na platformie Camptoo?

Chcesz wynająć swój kamper lub przyczepę? Sprawdź krok po kroku, jak umieścić bezpłatne ogłoszenie na platformie Camptoo. Dzięki Camptoo wynajęcie własnego kampera lub przyczepy kempingowej jest proste i w pełni bezpieczne.
POBIERZ: Jak umieścić ogłoszenie – instrukcja dla właścicieli kamperów i przyczep

Poniżej znajdziesz też podsumowanie najważniejszych informacji. Umieszczenie ogłoszenia swojego pojazdu według naszych wskazówek gwarantuje, że szybko zostanie dopuszczone do publikacji i Twój kamper/ przyczepa kempingowa pojawi się w bazie pojazdów Camptoo, a Ty zaczniesz otrzymywać zapytania o możliwość rezerwacji!

Zarejestruj się jako użytkownik platformy
Rejestracja na stronie Camptoo zajmuje tylko chwilę.

Stwórz ogłoszenie swojego kampera lub przyczepy kempingowej
Dodaj ogłoszenie swojego kampera lub przyczepy kempingowej TUTAJ. Podczas tworzenia ogłoszenia podajesz podstawowe informacje o swoim pojeździe (marka, model, rocznik, ilość osób, itd…), ubezpieczenie pojazdu i zamieszczasz zdjęcia. Dodatkowo możesz dodać inne informacje, takie jak akcesoria do pojazdu, usługi dodatkowe, regulamin i opis pojazdu. Pamiętaj, aby zarówno tytuł, jak i opis przyciągały uwagę. Podczas tworzenia ogłoszenia podajesz również dostępność pojazdu oraz ceny sezonowe. Możesz w pełni dostosować te informacje do swoich potrzeb, zawsze możesz je później edytować i zmieniać. Ustalasz również wysokość opłaty za wynajem pojazdu, która stanowi jednocześnie gwarancję wynajmu oraz warunki anulowania wynajmu. Masz dwie opcje warunków anulowania: elastyczne warunki, które dają podróżnemu więcej możliwości na anulowanie rezerwacji i mogą przynieść Ci więcej rezerwacji, lub ścisłe warunki, gdzie Twój dochód jest gwarantowany, nawet jeśli podróżny anuluje swoją rezerwację. Ważne, aby na bieżąco uaktualniać kalendarz – dzięki temu można uniknąć nieporozumień w kwestii dostępności pojazdu.

Przeczytaj więcej Jak działa kalendarz rezerwacji Camptoo?

Poczekaj, aż zgłoszenie zostanie zaakceptowane
Zespół Camptoo przejrzy Twoje ogłoszenie i sprawdzi, czy zawiera wszystkie niezbędne informacje. Następnie, po ostatecznym potwierdzeniu z właścicielem, ogłoszenie zostanie opublikowane i pojawi się na platformie w bazie pojazdów. Potencjalni zainteresowani mogą przeglądać flotę Camptoo i filtrować kryteria wyszukiwania zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami. Na przykład, mogą łatwo znaleźć pojazdy w preferowanym obszarze i z preferowaną liczbą miejsc, a następnie przesłać zapytanie o rezerwację dopiero wtedy, gdy są pewni, że pojazd spełnia ich potrzeby. Po znalezieniu odpowiedniego pojazdu, najemca wysyła zapytanie o rezerwację do właściciela.

Zapytanie o możliwość rezerwacji
Kiedy otrzymasz prośbę o rezerwację, zawsze możesz zdecydować, czy ją przyjąć, czy odrzucić. Masz 24h na wysłanie odpowiedzi na zapytanie. Wraz z zapytaniem o rezerwację najemca przesyła krótki opis swojej podróży; więcej informacji o najemcy można znaleźć w jego profilu. Jeśli jednak masz jakieś dodatkowe pytania bądź wątpliwości przed potwierdzeniem rezerwacji, możesz porozmawiać z najemcą wysyłając mu wiadomość przez komunikator.

_____________________________________________________________________
Łatwe, prawda? Dzięki wypożyczaniu swojego kampera czy przyczepy kempingowej możesz pokryć koszty utrzymania swojego pojazdu oraz uzyskać dodatkowe źródło dochodu, a przy tym dzielić się radością podróżowania z inną osobą! Zainteresowany? Kliknij tutaj, aby dodać swój pojazd do floty Camptoo. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas i zadaj pytanie.
Dziel się pasją swobodnego podróżowania!
Zespół Camptoo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>