Premiera platformy Camptoo w Polsce!

To niezmiennie najważniejszy element procesu wynajmu – dobrze poprowadzone szkolenie wstępne minimalizuje ryzyko nieprzyjemnych przygód w trakcie podróży. Jacek, Grzegorz, Marek z Sylwią i jeszcze jeden Jacek stanęli na wysokości zadania i widać było w każdym słowie zaangażowanie i pasję do kamperów. Dla części uczestników tego mini rajdu z Camptoo było to pierwsze spotkanie z kamperem. Nie dziwiło zatem szarpnięcie przy ruszaniu, spocone czoło i alarm pozostawionego wysuniętego schodka do wejścia, który nie pozwala ruszyć. Cały urok pierwszego razu.

Ekipa Camptoo ruszyła przodem osobówkami, aby przygotować wszystko na miejscu. Kemping wypełniony po brzegi, całe szczęście miejscówkę zarezerwowaliśmy z wyprzedzeniem. Pierwszy sukces – wszystkie kampery dotarły w zbliżonym czasie bez trudności. No może ustawianie kamperów w półkole i na podjazdach dostarczyło kilku dodatkowych kropelek potu, ale satysfakcja z obozowiska była ogromna. Teraz już tylko rozwinięcie markizy i możemy biwakować.

Już późnym wieczorem zajmujemy wiatę nad jeziorem i rozpoczynamy krótką część oficjalną – trzeba przecież rozstrzygnąć konkurs zdjęciowy z trasy, rozwiązać quiz o kamperach i porozmawiać o caravaningu i Camptoo. Dziennikarze, którzy tworzyli załogi poszczególnych kamperów, przesłali nam zdjęcia na zadane tematy, a ich ocena okazała się wielkim wyzwaniem – wszystkie rewelacyjne, kogo wyróżnić? Na pomoc przyszedł quiz z pytaniami wszelakimi (kto wie kiedy powstał pierwszy masowo produkowany kamper?) i dopiero po zliczeniu punktów z obu konkurencji wyłoniliśmy zwycięską drużynę. W ramach rewanżu uczestnicy rajdu mogli przepytać nas – jak to działa, dla kogo to jest, skąd Camptoo w Polsce, co z rynkiem kamperów itd. Prawie jak na egzaminie, ale warto było.

Biorąc pod uwagę o której godzinie zakończyły się rozmowy przy ognisku, sobota przebiegła zgodnie z planem – leżing, kajaking, plażing, bufet, drzemka, bufet i tak do pięknego wieczora z kulminacyjnym punktem porządku dnia czyli meczem reprezentacji Polski na EURO2020. Ekran rozstawiony, rzutnik podłączony, komputer też, tylko jakby nie działa. Na pomoc przychodzi biwakowicz z namiotu obok – pojawiają się głośniki, gadżety kibica i zaczynamy. Skłamalibyśmy mówiąc, że była w nas wiara w dobry wynik. Może dlatego ten zwycięski remis smakował tak dobrze. Nawet fakt, że o golu Polaków dowiedzieliśmy się zanim sami go zobaczyliśmy (opóźnienie w relacji internetowej i okrzyki radości wokół jeziora) nie popsuł nam nastrojów. Absolutnie magiczny wieczór.

Niedziela już robocza – trzeba zwinąć obozowisko i przejść szkolenie z czyszczenia… toalet. Poszło sprawnie, a ekipa dziennikarska z uśmiechami na twarzach, w gumowych rękawiczkach poradziła sobie z kasetami toalet w sposób wzorowy, a nawet wzorcowy;-) Kampery wymagają dyscypliny porządku, każdy się o tym przekonał i zrozumiał, że podróżując kamperem przez dwa tygodnie i zmieniając codziennie miejsce pobytu nie można rozkładać swojego dobytku zbyt rozrzutnie. Sporo było tych lekcji przez ten weekend. Żal było ruszać, ale zapewniam spotkamy się jeszcze nie raz na trasie i porozmawiamy o Camptoo.

Fot. Patryk Manaj

____________________________________________________________________

Co to jest Camptoo?

Jesteśmy platformą sharing economy do wynajmu, która łączy właścicieli przyczep kempingowych i kamperów z podróżnymi zainteresowanymi wypożyczeniem pojazdu.

Dowiedz się, jak działa Camptoo! 

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli posiadasz kampera lub przyczepę kempingową, możemy pomóc Ci ją wynająć, w czasie, gdy sam/a nie korzystasz z pojazdu. Zakup kampera, to poważna inwestycja, a roczne koszty utrzymania są wysokie. Szkoda, by przez większość czasu kamper lub przyczepa stały nieużywane, gdy mogłyby zapracować na zwrot inwestycji w kilka lat wynajmowania ich innym! Dzięki platformie Camptoo, która w 2020r. została uznana za jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie, możesz uzyskać dodatkowy dochód. Już teraz utwórz tutaj ogłoszenie dla swojego pojazdu i bądź jednym z pierwszych właścicieli kamperów i przyczep kempingowych, którzy będą stanowić trzon polskiej platformy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>