Jak działa platforma Camptoo?

Camptoo to platforma 'sharing economy łącząca właścicieli kamperów i przyczep kempingowych z chętnymi do ich wynajęcia. Jej celem jest umożliwienie wynajmu pojazdów tak łatwo i prosto, jak to tylko możliwe.

Wszystko zaczęło się pewnego lata w Holandii..
Camptoo założyła trójka przyjaciół z Holandii. Pewnego lata na próżno szukali kampera do wynajęcia w tradycyjnych wypożyczalniach. Te miały grafiki z rezerwacjami wypełnione po brzegi, a prywatne kampery i przyczepy kempingowe stały bezczynnie na podjazdach. Tak narodził się pomysł na platformę, na której każdy może bezpiecznie i bezproblemowo wynająć kamper lub przyczepę i ruszyć w podróż. Po ogromnym sukcesie w Holandii, platforma ruszyła na podbój innych krajów, m.in. Australii i Wielkiej Brytanii. W 2021 roku wchodzi do Polski, Szwecji i Finlandii.

Jak działa platforma Camptoo?
Platforma Camptoo jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Działa w podobny sposób, jak serwisy do wynajmowania pokoi, apartamentów, etc. Jeśli jesteś zainteresowany/a wynajmem kampera lub przyczepy kempingowej ustawiasz odpowiednie filtry w wyszukiwarce (termin rezerwacji, miejsce odbioru, liczba podróżujących) i przeglądasz pojazdy dostępne w tym terminie. Po znalezieniu interesującego kampera lub przyczepy możesz skontaktować się z właścicielem za pomocą komunikatora Camptoo, by dopytać o szczegóły. Aby potwierdzić rezerwację, wpłacasz zaliczkę lub pełną kwotę i dany pojazd już będzie czekał na Ciebie.

Sprawdź naszą Bazę pojazdów.

Platforma Camptoo to także dostęp do blisko 5 tysięcy kamperów we wszystkich krajach, w których działa. Dzięki temu możemy zdecydować się na wynajem w kraju i wyruszyć nim w podróż (również za granicę) albo znaleźć interesujący nas pojazd za granicą (np. w Wielkiej Brytanii) dolecieć samolotem i odebrać rezerwację w wybranym terminie i miejscu.

Jak zacząć wynajmować,wynajem

Niech Twój kamper zarabia na siebie
Zakup kampera to zazwyczaj poważny wydatek. Roczne koszty utrzymania również są wysokie, a zwykle przez większość czasu kamper stoi nieużywany. Camptoo jest również rozwiązaniem dla właścicieli kamperów i przyczep – pojazdy mogą same na siebie zarabiać. Po kilku latach wynajmowania innym pojazd może zapracować na całkowity zwrot inwestycji. Platforma jest bezpieczna i nieskomplikowana. Camptoo zajmuje się wyszukiwaniem odpowiednich klientów dla wynajmującego, dba o rozliczenia finansowe, tzw. “papierologia” jest ograniczona do minimum, a dokumenty generowane są automatycznie po wypełnieniu niezbędnych informacji.

_____________________________________________________________________

Łatwe, prawda? Dzięki wypożyczaniu swojego kampera czy przyczepy kempingowej możesz pokryć koszty utrzymania swojego pojazdu oraz uzyskać dodatkowe źródło dochodu, a przy tym dzielić się radością podróżowania z inną osobą! Zainteresowany? Kliknij tutaj, aby jako jeden z pierwszych zarejestrować się w Camptoo i stworzyć swoją ofertę. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas i zadaj pytanie.

Niezapomnianych przeżyć w drodze!

Zespół Camptoo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>