Dlaczego warto wynająć kampera lub przyczepę przez Camptoo?

Wynajmowanie pojazdu powinno odbywać się z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności, a wszelkie potencjalne problemy, które mogą pojawić się po drodze, powinny być przemyślane na samym początku. Z drugiej strony to, w jaki sposób i za pomocą jakich środków dokonasz wynajmu, również będzie miało duży wpływ na wrażenia z wynajmu.

W Camptoo nauczyliśmy się wiele dzięki doświadczeniu z ostatnich pięciu lat i pokonaliśmy wiele wyzwań z właścicielami pojazdów, które pomogły nam rozwinąć platformę Camptoo, aby była jak najbardziej dostosowana do całego procesu wynajmu. Poniżej podsumowaliśmy główne powody, dla których wynajem z Camptoo się opłaca!

Bezpieczeństwo
Platformy wynajmu zyskały na popularności w ostatnich latach z wielu powodów. Jednym z nich jest fakt, że rola platformy jako pośrednika w procesie wypożyczenia kampera czy przyczepy kempingowej daje obu stronom poczucie bezpieczeństwa i zaufania. W jaki sposób zwiększamy bezpieczeństwo na Camptoo?

 • Wymagamy, aby zarówno najemca, jak i właściciel podali podstawowe informacje podczas rejestracji. Dzięki temu w dużej mierze ograniczamy fałszywe i niewiarygodne profile.
 • Weryfikujemy tożsamość najemców poprzez sprawdzenie ich prawa jazdy.
 • Gwarantujemy terminowe płatności.
 • Dzięki jasnym warunkom anulowania rezerwacji, interesy obu stron są zabezpieczone w sytuacji, gdy wynajem nie może dojść do skutku. Oznacza to, że jeśli najemca anuluje swoją rezerwację, właściciel pojazdu nie jest na tym stratny.
 • W przypadku problemów w okresie wynajmu na naszej stronie internetowej znajduje się infolinia, gdzie można łatwo załatwić np. koszty naprawy pojazdu lub uzyskać wszelkie niezbędne informacje.
 • Jako właściciel zawsze ostatecznie decydujesz, czy zaakceptujesz zapytanie o rezerwację, czy też nie.
  Zaufanie między użytkownikami platformy jest wzmocnione przez opinie pozostawione po podróży zarówno przez najemców, jak i właścicieli. W ten sposób przy następnej rezerwacji możesz sprawdzić opinie, jakie dany najemca otrzymał przy poprzednich rezerwacjach i na ich podstawie podjąć decyzję o przyjęciu lub odrzuceniu zapytania o rezerwację.

Funkcje indywidualne
Jedną z wielkich zalet Camptoo jest to, że wiele kroków w procesie rezerwacji można zautomatyzować, a proces rezerwacji można ułatwić dzięki wszechstronnym funkcjom. Jednak ważne jest dla nas, aby każdy właściciel mógł spersonalizować swój wpis, a my byśmy mogli osobiście kontaktować się z naszymi użytkownikami, aby zapewnić najwyższą jakość i jak najbardziej efektywną obsługę. Z tego powodu inwestujemy we wszechstronność i personalizację funkcji strony, jak również w obsługę klienta i ludzki czynnik naszej pracy.

 • Sam ustalasz swoją cenę i możesz ją edytować w dowolnym momencie, również w zależności od sezonu.
 • Masz pełną kontrolę nad tym, kiedy chcesz wynajmować, a kiedy nie.
 • Możesz zawiesić swoje ogłoszenie, gdy twój pojazd jest niedostępny.
 • Strona oferuje szeroką gamę opcji dotyczących cech, funkcji i usług dodatkowych Twojego pojazdu. Jeśli nie możesz znaleźć czegoś na stronie, możesz dodać to sam.
 • Oferujemy osobistą obsługę klienta, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas korzystania lub wynajmu Camptoo.

Działania marketingowe i inne usługi
Celem Camptoo jest, oczywiście, umożliwienie, aby jak najwięcej zainteresowanych znalazło odpowiedni dla siebie pojazd, a właściciele pojazdów by otrzymali jak najwięcej rezerwacji. Z tego powodu wkładamy wiele wysiłku w marketing i zasięg platformy.

 • Camptoo jest międzynarodową marką, która pozwala dotrzeć do turystów z Polski i zagranicy.
 • Inwestujemy w rozwój platformy i dzielimy się radością z podróżowania kamperem w naszych działaniach marketingowych, a Ty będziesz częścią rosnącego trendu w branży turystycznej.
 • Budujemy partnerstwo z innymi graczami w branży. Należy do nich, m.in., ułatwianie wynajmu lub świadczenie dodatkowych usług dla turystów. Gospodarka współdzielenia rozwija się w ogromnym tempie, zwłaszcza w sektorze turystycznym. Bądź pionierem w tym sektorze w Polsce!
 • Ogłoszenie na Camptoo to dodatkowy kanał marketingowy dla Ciebie i Twojego pojazdu – stworzenie ogłoszenia nic nie kosztuje, więc nic nie tracisz testując platformę. Wypróbuj ją i sam się przekonaj, jakie możliwości oferuje!

_____________________________________________________________________

Zainteresowany? Kliknij tutaj, aby dołączyć do setek właścicieli wynajmujących swoje pojazdy z Camptoo. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas i zadaj pytanie.

Niezapomnianych przeżyć w drodze!

Zespół Camptoo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>