Zespół Camptoo

W ciągu ostatnich pięciu lat zespół Camptoo rozrósł się do ponad 40 osób pracujących na całym świecie. Rozwój Camptoo Polska, bezpiecznej i intuicyjnej platformy do wynajmu kamperów i przyczep kempingowych, to praca wielu osób, w tym członków zespołu w Holandii, Wielkiej Brytanii i całej Europie, dlatego chcielibyśmy pokrótce przedstawić kilkoro z nich, dzięki którym wynajem kamperów i przyczep kempingowych w Polsce stanie się prostym i łatwym zadaniem – zarówno dla właściciela pojazdu, jak i najemcy.

Marta i Jacek Fior, Koordynatorzy Camptoo Polska

Gdy lata temu po raz pierwszy przejechaliśmy kamperem przez Nową Zelandię to wiedzieliśmy, że to jest ten jedyny sposób podróżowania, który nam odpowiada. Od tego czasu zamiłowanie do tej wolności i swobody, jaką dają wyprawy kamperem tylko rosła, a wraz z nią myśl, żeby związać z tym również życie zawodowe. I tak trafiliśmy na międzynarodową platformę Camptoo. Od pierwszej chwili czuliśmy, że wartości i zasady Camptoo są nam bliskie. Pierwsze rozmowy z członkami zespołu Camptoo tylko nas w tym utwierdziły i nie zastanawiając się zbyt długo, postanowiliśmy do niego dołączyć! Ostatnie miesiące to ogrom pracy, by wszystko dopiąć na ostatni guzik i oto już jesteśmy prawie na mecie – Camptoo Polska dołącza, wraz z Finlandią i Szwecją, do międzynarodowego zespołu!

Wraz z pozostałymi członkami polskiego zespołu Camptoo – Anią i Tomkiem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Na wszelkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie:

pomoc@camptoo.pl
+48 22 104 96 51

https://www.camptoo.pl/


Martijn Peeters, CEO

Założyłem Camptoo wraz z Roelem i Joepem w 2014 roku, kiedy sami nie mogliśmy wynająć kampera. Zauważyliśmy, jak wiele prywatnych kamperów i przyczep stoi nieużywanych na podjazdach, podczas gdy wypożyczalnie miały wypełnione rezerwacje na lato. Myśl, aby stworzyć bezpieczną i prostą platformę do wynajmu prywatnych kamperów i przyczep kempingowych, by umożliwić ludziom dzielenie się radością z podróżowania kamperem lub przyczepą w ich własnym tempie, była strzałem w dziesiątkę. Po sukcesie, jaki platforma odniosła w Holandii, rozpoczęliśmy również działalność w Australii i Wielkiej Brytanii, a w 2021 dołączają do nas Finlandia, Szwecja i Polska! Jestem tym niezwykle podekscytowany, a liczne relacje, jakie spływają do nas od zadowolonych użytkowników Camptoo tylko potwierdzają, że to, co robimy, ma sens i sprawia radość ludziom na całym świecie.

Mark Spoor

Byłem mocno zaangażowany w rozwój polskiej strony Camptoo i znam ją jak własną kieszeń. Jeśli jest jakiś problem z witryną, prawdopodobnie będę pierwszym, który zostanie o tym powiadomiony i zacznę nad tym pracować. To niezwykłe doświadczenie móc pracować z nowym miejscem i w nowym języku – czasami jest to trudne w języku, którego nie znam, ale wspólna praca daje efekty, a ja dowiaduję się więcej o Polsce i jej niezwykłym alfabecie – ą/ę… 🙂

_____________________________________________________________________

Co to jest Camptoo?

Jesteśmy platformą do wynajmu, która łączy właścicieli przyczep kempingowych i kamperów z podróżnymi zainteresowanymi wypożyczeniem pojazdu.

Dowiedz się, jak działa Camptoo! 

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli posiadasz kampera lub przyczepę kempingową, możemy pomóc Ci ją wynająć, w czasie, gdy sam nie korzystasz z pojazdu. Zakup kampera, to poważna inwestycja, a roczne koszty utrzymania są wysokie. Szkoda, by przez większość czasu kamper lub przyczepa stały nieużywane, gdy mogłyby zapracować na zwrot inwestycji w kilka lat wynajmowania ich innym! Dzięki platformie Camptoo, która w 2020r. została uznana za jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie, możesz uzyskać dodatkowy dochód. Już teraz utwórz tutaj ogłoszenie dla swojego pojazdu i bądź jednym z pierwszych właścicieli kamperów i przyczep kempingowych, którzy będą stanowić trzon polskiej platformy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>